Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki elmesélné, hogy mi...

Valaki elmesélné, hogy mi történt a Vampire Knightban, miután elmentek az akadémiáról?

Figyelt kérdés

Mert én az animét néztem, és nem olvastam a mangát, és azt hallottam, hogy még utána volt folytatása, de nem tervezem megvenni, úgyhogy valaki elmesélné, hogy mi-mindenről maradtam le?


Még két kérdés hány részes a manga? És már befejezték a történetet?



2015. aug. 20. 11:36
1 2
 1/11 Mukami Enikő válasza:

Elég régen láttam az animét, de ha jól emlékszem, ott kiderült, hogy szinte mindenki vámpír. :D A mangában Yuki elmegy Kanaméval, oda ahol gyerekkorukban éltek, és ugyanúgy nem engedi hogy felmenjen emberek közé. Később legy egy ilyen parti (?) ahova Zerot küldik őrködni a vámpírokhoz. Oda Yuki kérésére elviszik Wakabát is. Hát, dióhéjban ennyi (azért sok dolog kimaradt, manhában van extra fejezet)


A manga most tart a 13. kötetnél magyarul, amúgy húsz kötetes.:)

2015. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi:)

de ki az a Wakaba?

és végül is Kaname és Yuki összeházosadnak, és lesz gyerekük meg minden?

Mert nekem valaki azt mesélte, hogy állítólag a Yukinak meg a Zeronak lesz közös gyerekük.

2015. aug. 21. 20:28
 3/11 anonim ***** válasza:
elsőnek kanamétol lesz egy lány zerotól meg majd később egy fia de zeroval jön össze mert kaname is az áldását adja rájuk és álomba szenderül bár ilyenkor még csak yuuki terhes kanamétól későbbb pedig zerotol lesz majd aztán a végén a 2 gyerek találkozi kanaméval
2015. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mukami Enikő válasza:
Igen. Mondjuk szerintem kicsit elkapkodták a végét. :/ És Zerot is hiányoltam az utolsó fejezeteknél. ^^" Meg az a happy end is elmaradt (vagyis, ki hogy értelmezi)...
2015. aug. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mukami Enikő válasza:
Ja, és Wakaba az nem Yukinak a barátnője? :D (de lehet rosszul emlékszem a nevére xD)
2015. aug. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

atya világ:o

Amúgy köszönöm az újabb válaszokat:)

Na és Rukával meg a többiekkel mi lesz?

Mert a sorozat végén ők is Yukival meg Kanaméval tartottak.

Ugye nem esik bajuk, meg semmi ilyesmi?

És Ichijo? A sorozat végén én úgy értelmeztem, hogy meghalt, de Shiki és Rima keresni kezdte.

Túl sok volt a sorozat utáni elvarratlan szál:(

2015. aug. 22. 10:02
 7/11 anonim ***** válasza:
senki nem hal meg Ichijo sem benne van az utolsó kötetben amikor már vége a harcoknak bár valakit eltemetnek a legutólsó fejezetben de az talán Yori vot már öregen sajnos angolul nem tudok de szerintem ő volt és taaán már kisgyermekei is voltak
2015. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

huh, akkor jó, köszi ismét:)


na jó, még egy kérdés...


Ruka és kain összejönnek majd? Mert ott a sorozatban már alault valami... És Aidou? :D vagy továbbra is csak csajozik, de nem jön össze senkivel?

2015. aug. 24. 12:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Aido talán de tényleg talán összejön Yoriva de mive nem tudok angolul nem tudom biztosan és szerintem a másik két pár is összelyöt de nem tudok angolul ezért nem biztos csak mutatják hog kzen fogva sétlnak
2015. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Eszter 202 válasza:

Szia! Nem tudom, hogy még érdekel-e, de megírom azért.

Én is csak dióhéjban tudom.

Szóval, 1 év telik el a guilty végétől. Yuukt Aidou tanítota a tudnivalókra, és bár még mindig szétszórt néha, sokkal felelősségteljesebb, nyugodtabb és távolságtartóbb, akár a többi tisztavérű. Ruka a nőiességre nevelte. Azt ösztöneivel még nem tudott teljesen megbarátkozni. Gyakran jár Zeron az esze, hogy mi lett vele, és a közeleg a bál, amin bemutatják.

Eközben Zero szenved az átalakulástól, kap egy levelet a szövetségtől, hogy felügyeljen Yuukiék bálján. A Cross akadémián megjelent egy tanár, aki ugyanúgy tanár, akárcsak Yagari, de csak 4 évvel idősebb Zeronál. a neve Kaito, és már régebbről ismerte Zerot. Bizalmatlan a fiúval, bármikor megölné. Még a saját testvérét is megölte, aki vámpír lett. Ennek ellenére sokszor dolgoznak együtt a manga folyamán.

Ő elmondja Yorinak (Wakaba Sayori, Yuuki legjobb barátnője), hogy ezen a bálon találkozhat barátnőjével, és becsempészi.

A bálon Zero és Yuuki idegenként viselkednek és megjelenik egy tisztavérű, Shirabuki Sara, aki igazából már a guiltyban is benne kellet volna, hogy legyen. Amint meglátja Sayorit, megjegyzi, hogy finom falat, és hogy milyen bátor, de amint megfogja Yori kezét, Zero közbeavatkozik. Ekkor találkozik először Yuukival, aki megfogja a kezét, de Zero csak annyit mondd, hogy eressze el, aztán elmegy.Yuuki beszélget még Saraval, aki azt mondja neki, hogy maradék tisztavérűnek össze kell fognia.

Megjelenik Takuma is, akit a nagyapjával folytatott harc után Sara elrabolt, és látszólag nincs vele gond. Yuuki találkozik Sayorival, beszélgetnek egy kicsit, de fény derül egy gyilkosságra. Sara férjét Ouri-samat (tisztavérű) ölik meg.

Eközben Zero küzd a vérszomjával, majd ő is a tett helyszínére siet.Kiderül, hogy a férfit egy vadász ölte meg. Sara és Takuma haza megy, ahogy a többi vendég is. Az autóban folytatott beszélgetésükből kiderül, hogy Sara nem is annyira összetartó, ő akar a királynő lenni, minden áron.

Ennyi volt a bál kb. Amúgy 93 fejezetes volt a manga, az 50-edik fejezetig tartott a guilty. Amit elmondtam az 6 fejezet volt.

2016. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!