Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes elolvasni a varjak...

Érdemes elolvasni a varjak lakomáját (tűz és jég dala)?

Figyelt kérdés

Most olvastam el a kardok viharát ami nagyon tetszett, és szeretnék tovább haladni de a barátaimtól nagyon rosszakat hallottam a 4. könyvről, még olyat is,hogy teljesen felesleges fejezet a sorozatban. Azon gondolkozok,hogy kihagyom és olvasom a sárkányok táncát.

Akik olvasták a 4. könyvet azoknak a véleményére vagyok kíváncsi.


2015. szept. 5. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes kihagyni, rengeteg információ van benne, ráadásul e nélkül nem biztos, hogy megértenéd az ötödik kötetet. De úgyis te fogod majd eldönteni, hogy mi legyen, bár remélem, hogy azért nem fogod kihagyni.
2015. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akiket nem érdekel a teljes történet azoknak unalmas,de kihagyhatatlan,fontos politikai lépések vannak benne.
2015. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes. Szerintem a 4. köny a második legjobb könyv az egész tűz és jég dalában.

Nem szerepel benne se Tyrion, se Dany. Szóval felüdülés az egész.


"teljesen felesleges fejezet a sorozatban"


Ez viszont semmiképpen sem igaz. Nyilván a barátaidnak gyakorolni kéne az értő olvasást.

2015. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Meggyőzetek, mindenképp elolvasom.

2015. szept. 5. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!