Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen részei vannak Veronica...

Milyen részei vannak Veronica Roth a Beavatott könyvének?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam hogy 3+1 része van(Beavatott , Lázadó , Hűséges és a kiegészítő kötet Négyes)De a beavatott rajongói oldalán láttam különféle írásokat a történet alapján(Megint te , Feltámadás , Bitter cold , A jövő kezdete) Ezeket Veronica Roth írja vagy valaki más?És hogy hogy nincs ezekről könyv , csak az interneten keresztül lehet elolvasni?Érdekes hogy a Feltámadásban Tris nem halt meg? Még egyiket sem olvastam el , de minden hasonló írást el akarok majd olvasni , csak nem értem hogy mik ezek? Jelenleg még a Négyes című könyvet olvasom de ha azzal végeztem szeretném ezeket elolvasni , aki tud még ilyet linkelni vagy mutatni azt megköszönném.:)

#feltámadás #Veronica Roth #A beavatott #A lázadó #A hűséges #bitter cold #A jövő kezdete #Megint te
2015. szept. 10. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Itt fel van sorolva az összes Roth könyv, és zárójelben melléjük írva, hogy hanyadik része a sorozatnak.

Egyébként a könyvkereskedelemben dolgozok és nálunk jelenleg csak a trilógia + a Négyes kapható.

2015. szept. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tudom miről beszélsz. Az egy blog. És a Megint te stb. rajongók által írt sztori,hogy mi történt volna ha...

Ezt angolosan fanficnek hívják. És csak akkor ajánlott elolvasni,ha már végeztél mindegyik könyvel. Én nagyon szeretem.Nagyon ajánlom.

2016. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!