Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Naruto Gaiden mangából...

A Naruto Gaiden mangából kiderült-e, hogy mi az a sokkal veszélyesebb dolog, mint Kaguja?

Figyelt kérdés

[link]


Ucsiha Szaszuke: "Valami sokkal veszélyesebb dolog, mint Kaguja... jelenhet meg itt, ezen a környéken."


Mind a napig fúrja az oldalamat, hogy mi vagy ki lehetett az a sokkal veszélyesebb dolog, mint Kaguja. Lehet, hogy én nem olvastam kellő figyelmességgel a mangát, de számomra nem derült ki egyértelműen, hogy mi az a sokkal veszélyesebb dolog Kagujánál. Ucsiha Sin és klónjai biztosan nem lehettek azok, mert pikk-pakk legyőzték őket, még Ucsiha Szarada is képes volt jól odasózni nekik.


Érdeklődnék, hogy kiderült-e a Naruto Gaiden mangában, hogy mi az a sokkal veszélyesebb valami, mint Kaguja? Ha nem derült ki, akkor lesz-e új manga, amiben ki fog-e derülni?



2015. szept. 26. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az az ellenség, aki klónozta magát.
2015. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg? Nekem fel sem tűnt, hogy veszélyesebb lenne, mint Kaguja. :-/
2015. szept. 26. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Naruto a végén már tele volt hülyeségekkel, ilyesmikkel nem kell foglalkozni, az író se teszi.
2015. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
S az kiderült, hogy Kaguja miért akart sereget csinálni anno? S mi volt az a megalakult sereg, amiről Szaszuke beszélt? Ucsiha Sin és klónjai, ha jól emlékszem Orocsimaru kísérleti patkányai voltak és nagy közük nincs Kagujához (legföljebb annyi, hogy az Akacukit újraélesztették...).
2015. szept. 26. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kaguya volt az első ember, aki chakrát birtokolt, majd mikor megszülettek a fiai, akkor azok eleve rendelkeztek ezzel a képességgeé, ami nem tetszett Kaguyának. Ekkor volt,hogy elakarta tőlük venni a chakrát,hogy az összes az övé legyen. Tehát valszeg nem akart sereget csinálni, hanem emiatt alakultak úgy a dolgok ahogy.


Sztem sincs sok értelme annak,hogy Shin veszélyesebb, mint Kaguya, de ha belegondolsz, akkor a Naruto vége felé semminek sem volt már értelme, szal lényegtelen. De gondolom azért lett ez mondva, mert Shinnek is volt Sharinganja, Orochimaru már nem tartotta őt kordában,így az elkezdte klónozni magát, és ha tovább folytatta volna, akkor lett volna egy csomó Sharinganos pszichopata.

2015. szept. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Boruto mozifilmbe megtalálod majd a válaszodat ha végre felkerül a netre.
2015. szept. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!