Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Cassandra Clare üvegvárossal...

Superhero sc kérdése:

Cassandra Clare üvegvárossal kapcsolatban lenne kérdésem? . SPOILER.

Figyelt kérdés
Amikor jace-t leszúrja Valentine, Jace meghal.na most a will és nem is parabataiak voltak és amikor nem meghal willnek elhalványult a parabataijele,és érezte hogy nem meghalt.visszatérve a kérdésre .jace meghal.visszahozza Raziel angyal..jace és Clary titokba tartják hogy ez megtörtént. De alec nem érzett semmit? Ezt nem értem .el kellett volna halványulnia a parabataijelnek.és ugyanannak kellett volna történnie mint will ésJem között.

2015. szept. 27. 08:18
 1/6 dorkacsa válasza:
Jace félig angyal volt, Jem nem. Jacet Raziel éleszti fel, Jemet a néma testvérek. Nem mindegy. Amúgy szerintem puszta baki a dolog.
2015. szept. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A folytatásban Alec el is mondja
2015. szept. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsanat, a vege lemaradt:

A folytatasban Alec elmondja, hogy erzett valamit a csatateren, egyfajta uresseget, mintha elvesztette volna a masik felet. Elhalvanyult a parabatai jele, de ott, akkor o ezt nem latta es szerintem nem tudott vele foglalkozni, mert eppen harcolt. Termeszetesen mikor Jace visszatert a halalbol ujra megjelent a parabatai runa rajta.

2015. szept. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 cathilina ***** válasza:
Én is inkább azt tudom elképzelni, hogy Alecnek csata közben nem volt ideje foglalkozni a dologgal, később meg már annyi minden történt, esetleg azt is bemagyarázta magának, hogy az egészet képzelte, nem jött fel a dolog. Tekintve, hogy Jace kb másfél percig volt halott, Alec simán átsiklott a dolog felett, végül is éppen egy seregnyi démon ellen harcolt.
2015. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki az a Jem? Olvasom a sorozatot most kezdtem el a 4. kötet
2017. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jem a sorozat elő trilógiájában szerepel, a Pokoli szerkezetekben, de az 5. és 6. részekben is fel fog tűnni. Én ajánlom elolvasásra. :)
2017. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!