Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek végül Nagy Márk...

Szerintetek végül Nagy Márk összejön valamikor Bexivel?

Figyelt kérdés

2015. szept. 28. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszer biztos. :D
2015. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már elegem van ebből a majdnem összejöttek-ekből :D
2015. szept. 30. 20:49
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Nekem az írónő mondta, hogy majd egy kokós buli orgiáján fognak összejönni.
2015. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogy beszéltél az írónővel?
2015. okt. 3. 09:47
 5/11 anonim ***** válasza:

#3-as :DDDDDDDD


De amúgy lehet beszélgetni Laurával, Twitteren.

2015. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Pont egy kokós buli orgiáján beszéltünk erről.
2015. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Hat mivel ok a ket foszereplo ezert nagyon nagy eselye van ra, hogy osszejonnek:D

Sot mondhatjuk biztos is a dolog

Nekem is neha elegem van ebbol, de ha rogton osszejonnenek nem lenne mirol irnia Lauranak:D

Szoval szerintem meg eleg sokaig fogja huzni ezt a dolgot, vegyuk peldanak, hogy a SZJG-ben is az 5. reszben jottek ossze Reniek

Meg lehet, hogy kozben Beki osszejon Gerivel szoval vannak akadalyai a kapcsolatuknak

2015. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne miről írnia, ha rögtön összejönnének, sőt sokkal érdekesebb lehet feldolgozni egy párkapcsolat nehézségeit, öremeit, persze ezt nehezebb lenne megírni.
2015. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is már ideje lenne,hogy összejöjjenek.De köszi a válaszokat,véleményeteket.
2015. okt. 17. 18:42
 10/11 anonim válasza:

Én most fejeztem be a könyvet. Nekem is elegem volt már ebből a 'se veled, se nélküled' játékból.

És most is csak annyit tudok mondani (pontosabban írni), hogy igen is, meg nem is. Együtt vagyunk, meg nem is.


Remélem e következő részben már tényleg összejönnek, és nem szakítanak, mint az előző részekben.

2015. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!