Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írás közben szoktatok zenét...

Írás közben szoktatok zenét hallgatni? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
Én személy szerint, azt preferálom, ha minden elcsendesül körülöttem, ezért is írok általában éjszaka.
2015. okt. 30. 22:45
 1/4 anonim válasza:
Én is csak este tudok minőségit írni kb 9 után. Amúgy klasszikus zenét szoktam hallgatni.
2015. okt. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kora reggel írok, a zene pedig a könyv hangulatától függ. Mindig ugyanazt szoktam hallgatni, nehogy meglátszódjon az íráson, hogy zenét váltottam.
2015. okt. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam. Ha kalandregényt, vagy bűnügyit akkor kedvenc pop/rock számokat hallgatok, ha fantasy vagy sci-fi témájú a történet, akkor történelmi filmek zenéit és fantasztikus filmek zenéi szólnak. A zene inspirálóan hat,segíti a gondolkodást.
2015. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam. Mindig találok a kedvenceim között, ami épp az egyik szereplőre, vagy a szituációra jellemző. Ez még több lendületet ad.
2015. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!