Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wayteq vagy kindle?

Wayteq vagy kindle?

Figyelt kérdés

Wayteq xbook 60 vagy kinle 5?

Melyiket válasszam? Ha lehet akkor kérnék indokot is :D az lenne a legjobb ha olyan is írna aki mér mindkettőt használta, de ha nem akkor is örülök a tanácsoknak ^^

A háttér világítás és az érintőképernyő fontos? mennyit ad hozzá az élményhez?



2015. nov. 10. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Kindle. Mert az a legjobb.
2015. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szándékosan kerestem olyat, ami NEM érintős, és NINCS világítása. Én könyv-pótlót akartam, világítós-tapizós kütyünek ott a telefonom. Így egy Kindle 5 boldog tulajdonosa vagyok kb egy éve, életem legjobb vétele. Ezzel nem szólom le a másik márkát, azt nem ismerem. :) Nem hinném, hogy nagy különbségek vannak.
2015. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kindle.:) Nekem is van,de nekem a paperwhite 2 van meg. Teljesen meg vagyok vele elégedve,főleg a világítással,mert szemüveges vagyok,a többin kifolyt mindig a szemem.... Ezen nem. :)
2015. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a kindle 6-al (rosszul írtam a kérdésben az 5-öt) az a bajom, hogy nincsen rajta gomb. egyáltalán. Nekem nem létszükséglet az érintőképernyő de azért lássuk be, hogy hasznos. Viszont ha nincs gomb a lapozáshoz sem az szerintem rettentően zavaró. Pont emiatt néztem még a Pocketbook basic touch-ot :) Arról van vélemény? ^^
2015. nov. 11. 19:00
 5/5 anonim válasza:

Én érintős Kindlit vettem, nagyon szerem, de rettentő mód idegesít, mikor ráhullik a hajam a kijelzőre, és emiatt ellépked jobbra-balra :D .. szóval mindennek van előnye és hátránya :)

A világítás nekem kicsit hiányzik, mivel általában este olvasnék, olyan helyen, ahol macera a villany.

2016. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!