Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani könnyen...

Tudtok ajánlani könnyen olvasható, "letehetetlen" romantikus kalandregényeket?

Figyelt kérdés
Most fejeztem a be a Tizenhárom Okom Volt-at és tudom hogy az nem egy tipikus romantikus regény, de valami olyasfélének is örülnék.az ilyen misztikus könyveket nem nagyon kedvelem. Csak az a fontos h romantikus, szerelmes legyem. Előre is nagyon köszönöm Nektek!

2015. nov. 16. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szereted a romantikus történeteket akkor Danielle Steel könyveit tudom ajánlani
2015. nov. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Márciuska ***** válasza:
Nagyon jó romantikus krimiket ír Elizabeth Adler és Julie Garwood is, illetve ilyen Katherine Stone-tól a Visszatérés és az Illúziók. Ajánlom még Debbie Macombert (a Cédrusliget sorozatot és az Orgona utca sorozatot is szerettem), illetve Rosamunde Pilchert (az én kedvencem az Ikrek jegyében és a Ház a tengerparton). Szintén kedvenc Maeve Binchy-től az Esti iskola és a Dublini vacsorák.
2015. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Megnézem őket.
2015. nov. 16. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!