Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc magyar íród? Miért?

Ki a kedvenc magyar íród? Miért?

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 21:14
 1/9 anonim válasza:
28%
Nekem Leiner Laura, mert a könyvei a valóságon alapulnak, és teljességgel át tudom érezni, a könyvei üzenetét. És mert bármikor öröm olvasni őket!
2015. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Vavyan Fable, mert érzékletesen ír, mindig találok a hangulatomhoz illő könyvet, és sokat tanultam tőle az érzéseim kifejezését illetően.
2015. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Leiner Laura!
2015. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Kosztolányi Dezső
2015. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon Miquel néven szokott szerepelni. Egyetlen könyvét olvastam, de szerintem magasan ver mindenkit.
2015. nov. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Leiner Laura a kedvencem, és egyáltalán nem érdekel, hogy a sok kisnyugdíjas sznob hány piros kezecskét nyom. :)
2015. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Lázár Ervin, Janikovszky Éva (jaj, tőle is még mennyit kéne olvasnom még!), Szabó Magda... És nem, nem vagyok se sznob, se kisnyugdíjas, de aki annyira szereti Leiner Laurát, az már igazán kipróbálhatná ezeket is. Pl. Szabó Magda is a hétköznapi életből vette a példákat, ráadásul ott van tanulság is... De ez csak egy tipp.
2015. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majtényi Erik, Méhes György, Hervay Gizella, Tóth Mária. Az ő műveiken nőttem föl. :3
2015. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
A Leiner Laura-fanok szeretnek olvasni, ez dicséretes. Némi érés után bizonyára a megfelelő "polcra" fogják tenni.
2015. nov. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!