Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek milyen címet...

Szerintetek milyen címet adjak ennek a fanficnek?

Figyelt kérdés

A sztorija: "Ez egy történet, aminek főszereplője 3 lány és 1 fiú. Ők négyen általános 1. osztály óta legjobb barátok. Nevük Melanie, Roseline, Kayla és Alex Nate. Most már egyetemisták, koliban élnek, messze az otthonuktól. A három lány egy szobában lakik, míg Alex a szomszéd szobában a bátyjával, Thomasszal, és annak haverjával, Jamie-vel.

Az egész bonyodalom alapja az, hogy Rosenak barátja lesz. Ebből indul ki minden..."

Ha van bármi ötlet, nagyon köszi. :)



2015. nov. 24. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Na de mi minden indul ki ebből? Világháborúra készülnek majd fel, vagy ilyen barátok köztös feelingje van? Bulizni fognak járni, vagy güriznek a pénzért ami Rose kemoterápiájára kell? :D Nem mindegy ez sem, mert a leírtak alapján nem lehet neki címet adni
2015. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Előző: Alex rájön, hogy tetszik neki Rose, és a két másik lány segìtségével szeretné "megszerezni". Közben Kayla majdnem belefullad egy tóba, mivel Rose nem figyel rá, és egy srác menti ki. Nagyjából ennyi a főbb bonyodalmak, ennél már csak kisebbek lesznek. Tudom hogy nem nagy sztori, de barátnőm azt kérte szülinapján, hogy írjam meg ezt. Szóval ilyen tipikus lányos-romantikus-nyálas lesz. :D
2015. nov. 25. 08:29
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Melegedő


Rejtelmes tinik


Olcsó ponyva tiniknek

2015. nov. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Arról, hogy a másik két lány segítségét kéri a fiú, nekem rögtön az Összeesküvés elmélet jutott eszembe, vagy őőő.. Megszerezni Rose-t, bár én akkor valami más nevet adnék a lánynak, így hülyén néz ki.. teszem azt Annabella (csak egy példa) a neve és akkor Megszerezni Annabellát. Így jobban hangzik, tehát valami hosszabb, kellemes név kellene hozzá. Hirtelen ez a kettő jutott eszembe.
2015. nov. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3as, kösz. 4es köszönöm tényleg, jó ötleteket adtál. :)
2015. nov. 26. 15:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak annyit fűznék hozzá, hogy esetleg Alex Nate helyett nem lehetne valami egyedibb nevet kitalálni? Természetesen nem bántásból mondom, hisz ez a te történeted, te írod, csak számomra már kicsit zavaró, hogy minden második történetben vagy Alex vagy Nate a fiú neve :)
2015. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os, ha van bármi ötleted, kíváncsi vagyok. (Amúgy azért lett ez a neve, mert barátnőm, akinek írom, ezeket választotta. Én is inkább a különlegesebbeket szeretem.) :)
2015. nov. 27. 13:13
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok :) ez esetben akkor nem akarok beleszólni, legyen meg a barátnőd akarata :) úgyis neki íródik :)
2015. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6-os, köszönöm azért. :)
2015. nov. 29. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!