Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta a Párválasztó 2....

Aki olvasta a Párválasztó 2. részét leírná nekem, hogy mi történt benne Marlee-val? És hogy kik halnak meg a 3. részben (spoíler: a királyon és a királynén kivül)?

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 19:31
 1/4 Voreena válasza:
Ha jól emlékszem, összejött egy őrrel, ezért nyilvánosan elverték őt a szeretőjével együtt, de Maxonnak köszönhető, hogy nem kivégzés lett a vége. Valahogy így volt. :) A 3. részben Celeste hal meg, erre emlékszem, meg... Á, America apja is! Csak az ő haláluk rémlik, de szerintem mások is elhunytak. Ennyit tudtam segíteni, sajnálom. :)
2015. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. nov. 28. 19:23
 3/4 anonim válasza:
Annyit még hozzá fűznék a Marlee és Carter féle dologhoz,hogy lefokozták őket 8-as kasztra,ill. titkon tovább dolgozhattak a palotában. Ezért találkozhatott Marlee és America. :)
2015. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Összejött Carterrel, (volt palotaőr) mikor ez kiderül, mindkettejüket megverték, lefokozták 8-asra, és száműzték (elméletileg!). Maxonnak köszönhetően viszont tovább a palotában dolgoztak, összeházasodtak amíg a palotában mindenki a vendégek fogadásával volt elfoglalva, és happy end :D :))
2016. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!