Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen sorrendben vannak a...

Milyen sorrendben vannak a Witcher könyvek?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol Witcher 3 témában, hogy eredetileg könyvben jelent meg. Az lenne a kérdésem, hogy mi e(zek)nek a könyv(ek) a címe, és ha több is van, milyen sorrendben kell olvasni? Ha valaki már olvasta, mennyire tetszett neki? Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. dec. 1. 16:48
 1/7 Csori96 ***** válasza:
100%

1. Az utolsó kívánság

2. A végzet kardja

3. Tündevér

4. A megvetés ideje

5. Tűzkeresztség

6. The Swallow's Tower

7. Lady of the Lake


A könyvek az első rész előtt játszódnak.

2015. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, legalábbis a szerző azt mondta hogy a könyveknek és a videójátékokbak nincs sok közük egymáshoz (csak annyi hogy a szereplők és a helyszínek azonosak). A könyvek címe az hogy Vaják. A sorrend a következő: 1.Az utolsó kívánság 2.A végzet kardja 3.Tündevér 4.A megvetés ideje 5.Tűzkeresztség
2015. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha esetleg olvastátok, akkor tetszett? Műfajilag is más, mint a játék?
2015. dec. 1. 19:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Találtam róla gamekapocs cikket :)
2015. dec. 1. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még nem olvastam, de a napokban rászedtem magam, hogy megrendeljem az első kötetet, nagyon érdekel a könyv. A játék nagyon tetszett, a könyv is hasonló minőségű lehet.
2015. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Én most olvastam el az ötödik könyvig bezárólag( Tűzkeresztség). Iszonyatosan magával ragadott!! . Amellett, hogy egy komor világban játszódik, ami részről részre egyre sötétebb mindig van helye egy kis humornak.A szereplők is egytől egyig kidolgozottak, érdekesek.Mindenképpen olvasd el őket- ha a játékokat szereted, ez a könyvekre hatványozottan igaz lesz.

2016. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A kérdés feltevése óta már majdnem elolvastam Az utolsó kívánságot, és nagyon tetszik! /leszámítva, hogy a neveket is magyarosították/
2016. jan. 23. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!