Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » KÖNYVMOLYOK! Tudnátok segíteni...

KÖNYVMOLYOK! Tudnátok segíteni? Romantikus, keményen siratós, szerelmes könyvek?

Figyelt kérdés

Sziasztokc:

Lassan mennék könyvet venni, és szeretnék kérni pár ötletet:D Olyas mi könyveket keresek amik..:

Romantikusak

Keményen siratósak

Szomorúak

Lélekbe mászóak

('Csillagainkban a hiba', 'Demi Lovato:Maradj Erős!', 'Szerelmünk lapjai', 'Reménytelen', 'Féltem tőled', 'Ha maradnék', 'Szent Johanna Gimi', 'Bábel' (Egyéb Leiner Laura) kilőve. Mindet olvastam)

DE! Semmiképp nem a 'Bexi' sorozathoz hasonlót keresek. Ez már a 2. Posztom, és ott 70%ban ezt a sorozatot mondtátok.(És az 'Éhezők Viadalát', de azt is olvastam) Egyáltalán nem tetszett es a Bexi cuccos, és ilyen sztáros cuccot nem keresnék.

Lehetőleg valamilyen tinikről(15-18) szólóra gondoltam, de ez nem létfontosságú:D A lényeg, hogy szerelmes féle legyen.

Tudnátok segíteni?


2015. dec. 3. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
vámpírakadémia
2015. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jojo Moyes: Mielőtt megismertelek
2015. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerelmem egy angyal

Elakadó lélegzet

Egy felejthetetlen év

Sárkánykönny

2015. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Katie McGarry - Feszülő húr
2015. dec. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a nyugalom tengere, parvalaszto, miutan, gyonyoru sorscsapas
2015. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Katie Cotugno - Hogyan szeress?
2015. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Meg Cabot:Egy igazi amerikai lány(bár ennek a története nem igazán szomorú,sőt inkább vicces és "élénk" az egész,jókat tudsz nevetni rajta.

Emily Bronte:Üvöltő szelek

2016. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
J. Lynn: Várok rád
2016. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

- Rácz - Stefán Tibor - Fogadj el!


Itt a romantika egy slash szálban mutatkozik meg, de ne ítéld el... Imádni fogod! A vége pedig durva.


- Jandy Nelson - Neked adom a napot.


Nincs hozzáfűzni valóm. Olvasd.



- Nicola Yoon - Minden, minden.


- Molnár Tóni - Tépődések


Bevallom, még csak a fülszövegét olvastam, de az is elég volt ahhoz, hogy beleszeressek. Újabb könyvszerelmemnek ígérkezik. Aztán lehet, hogy csalódok.



Remélem segítettem :(

2017. okt. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!