Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a Papírvárosok...

Szerintetek a Papírvárosok története jobb volt filmben, vagy inkább az eredeti, a könyves változat?

Figyelt kérdés
Mert nekem mindkét változat tetszett. De a könyv felé mégis jobban hajlok, lehet mert azt hamarabb ismertem meg. Meg azért is, mert a filmet hiányosnak találtam, de hát abba meg mégsem tehetnek bele mindent. Főleg azt hiányoltam, hogy az egyik legnagyobb rejtélyt hagyták ki (Margo fekete füzetét). Szóval szerintetek? Jobb volt a film, vagy inkább a könyv?
2015. dec. 6. 21:07
 1/3 anonim válasza:
Én először a könyvet olvastam, így ahhoz hasonlítottam a filmet... Nekem mindd kettő nagyon tetszett,de talán én is a könyv féle verzióhoz hajlok.Végül is az az eredeti sztori, nélküle nem születhetett volna meg a könyv.
2015. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is a könyvet olvastam először. egy kicsit talán azért is azt szeretem jobban
2015. dec. 10. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a könyv sokkal jobban tetszett.
2015. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!