Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King regényeket...

Stephen King regényeket megéri elolvasni? Mi a véleményetek róluk? És magáról az íróról? (Konkrét regényre gondolok most mégpedig "A ragyogás" című regényre)

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és szeretem a hátborzongató/ijesztő/horror dolgokat és az a kérdésem hogy nekem megéri-e elolvasni az ilyen regényeket? Megérteném-e a lényegét, a mondanivalóját? Vagy várjak még vele? (Sok könyvet olvastam már és szeretek olvasni)

2015. dec. 7. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted a pszichotrillereket és nem nyomasztanak, akkor érdemes. A Ragyogás nagyon jó könyv.
2015. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A könyvek általában más műélvezetet nyújtanak eltérő életkorokban. Gazdagabb élettapasztalattal több réteget lehet lebontani egy-egy történetről. Szerintem kezdj neki, aztán meglátod, hogy jön be.

Én ugyan nem vagyok nagy SK rajongó, de elismerem a művészetét. Számomra H.P. Lovecraft rémtörténetei voltak olyanok, hogy mikor már felnőtt fejjel olvastam éjszaka, hát többször az ajtó felé pislogtam :)

2015. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Párszor becsuktam olvasás közben, és egy ideig a fürdőfüggönyt sem húztam el. :D
2015. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem teljesen megéri. Én 14/L vagyok, mégis megértem a lényegét/mondanivalóját. Eddig elég sok könyvét olvastam, és szerintem jogosan állíthatom, hogy a legjobbak közé tartozik Stephen. :) A ragyogást érdemes elolvasni, nagyon jó. És ha megtetszett, akkor van egy folytatása is. Álom doktor a címe :) ha annyira nem jön be, még mindig elolvashatod a Joyland-et, ami az egyik kedvencem :) nem túl hosszú, nem túl rövid. És tényleg értelmes, nagyon jó könyv. Mr. Mercedes című könyve is elég jól sikeredett. Az Az-ról nem is beszélve. De a Cujo, és a Carrie is ott van a topon:D De ha tényleg szereted az ilyen thriller/horror dolgokat, akkor még Dan Wells-t is tudom ajánlani,főleg a Nem vagyok sorozatgyilkos c. trilógiát. Remélem segítettem, és nem válaszoltam túl későn, és még el is olvasod :D :)
2016. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A ragyogás nagyon jó, mindenképp olvasd el. Utána meg az Álom doktort, mert az a folytatása. A másik kedvencem az Állattemető. King egyes könyveinek az eleje sokszor unalmas, de utána le sem lehet tenni :)
2016. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!