Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket képregényeket...

Milyen könyveket képregényeket ajánlatok Star Warsból ami a Jedi visszatér után történik?

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Thrawn trilógia.
2015. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan művekre gondolt a kérdező, ami kánon... márpedig a Thrawn-trilógia nem az. Már csak azért sem ajánlott elolvasni, mert most hogy kijött a 7. rész, tök mindegy, hogy miről szólt a Thrawn-trilógia, mert immár nem az univerzum része.


A következő képregényt olvasd el: Shattered Empire


A következő regények pedig a VI. és a VII. rész között játszódnak (fognak játszódni, még nem jelent meg mind):

-Aftermath-trilógia

-Battlefront: Twilight Company

2015. dec. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. dec. 26. 11:17
 4/8 A kérdező kommentje:
és például James Lucenotól a Darth Plageuis könyvet mennyire ajánljátok? Bár igaz hogy az az 1,2,3. részeket öleli fel ahogy hallottam!?
2015. dec. 26. 11:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak a 7 film, a két animációs sorozat, és azok a játékok, könyvek, regények, képregények számítanak kánonnak, amik 2014 áprilisa után jelentek meg.


A Darth Plagueis könyv nem kánon, viszont rohadt jó könyv, érdemes elolvasni, nincsenek benne ellentmondások a valódi univerzummal. Persze az új filmek felülírhatják ezt. Kérdező, láttad a 7. részt? (csakhogy tudjam hogy spoilerezhetek-e)

2015. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Láttam, nagy fan vagyok :)
2015. dec. 26. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, akkor gondolom tudod, hogy az új főgonoszt Snoke-nak hívják... Aki egyes elméletek szerint maga Darth Plagueis. Így, hogyha elolvasod a Plagueis könyvet, az abban lévő történésekre nem biztos hogy sokat lehet adni (már ha Snoke tényleg Plagueis)
2015. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Körtvélyesi Zsolt válasza:
A starwarsmedia.hu menüjében a média-könyvek alatt, megtalálhatod az összes Magyarul megjelent star wars könyvet időrendben.Ott tudsz válogatni.
2017. dec. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!