Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szabadidőmben, nagyon sok...

Szabadidőmben, nagyon sok verset szoktam írni. A kiadók, szoktak-e még ilyen fajta könyveket kiadni, vagy erre már nincs kereslet Magyarországon? Ti, megvennétek egy verseskötetet? 15/L

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem vennék meg, mert nem szeretem a verseket. Azonban verseskötetek szoktak megjelenni.
2015. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy szoktak megjelenni verseskötetek, de azok is magánkiadással - mindenért te fizetsz-. Ezeket a verseskötetek a szűk családi körön kívül senki nem veszi.


Mára a versírás kihalt publikumi szinten.

2015. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

És,ti milyen könyvet olvasnátok el szívesen...:)

Vagy,milyen témájút?

Mi kell ahhoz,hogy újságíró legyek?

2015. dec. 31. 14:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Már megint egy gyerek, aki csak híres akar lenni... Figyelj, ne akar könyvgyártó kisiparos lenni, aki csak azért ír, hogy celeb legyen.
2015. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves #4 nem értem,hogy te honnan szűrted le azt,hogy én most azért írnék könyvet,hogy celeb legyek...persze azért mindenkinek megfordul a fejében,hogy milyen is lenne,ha az emberek ismernék a nevét,de ha erről is lenne szó (de nem erről van),akkor az adott "író",nem celeb szeretne lenni,hanem csak szimplán megszeretné osztani a gondolatait a közönséggel,nem autogrammolni szeretnék,hanem átadni az elképzeléseim írásos formában.Azért kérdeztem meg,hogy mit olvasnátok szívesen,mert ha versekre nincs közönség,akkor szeretném tudni,hogy mire van...

És,miért kell akkor kommentelned,ha nem mondsz semmi olyat,ami segítene a kérdés megválaszolásában?

Ne a kor szerint ítéld meg az embereket!

Te biztos,nagyon bölcs vagy,ha így folytatod és nem halsz meg időközben bekerülhetsz a senatusba!

2015. dec. 31. 23:19
 6/13 Seggszonda ***** válasza:
már megint egy 15 éves aki azthiszi ő a különleges hópehely.. kislányom TE NEM VAGY ÍRÓ
2016. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem arra lenne igény, hogy szóközt tegyünk az írásjelek után. És az a legviccesebb, hogy mindig azok akarnak írók lenni, akik még egy ilyen alap dologgal sincsenek tisztában. Első osztály kérem szépen.
2016. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6 de még lehet író.

Azokat miért nem csesztetitek meg oktatjatok ki, akik YouTube csatornat akarnak indítani? Most olvastam egy ilyen kérdést.

Kislány, ne kérdezd meg tőlük, mit olvasnanak, olvasd végig a kiirt kérdéseket, milyen könyvekről érdeklődnek! Korosztaly is benne van, legtöbbszor.

Ujsagirashoz ujsagiroiskola kell.

Írjál nyugodtan verseket is, majd pár év múlva csinálj egy honlapot, (ha jó sok anyagot van, meg pénzed rá), oda majd felteszed. Neten jobban elolvasnak ezt-azt, most tényleg nem divat a verseskotet, de az a baj, hogy annyira a könyv se.

2016. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nah, akkor tisztázzuk a dolgokat mielőtt a fiatal fejetekben túlságosan elfajulna.


Az írás jó dolog, de a magukat íróknak gondolók 99%-a szar író. Ez tény, és nincs ezzel semmi gond. Azzal van a gond, hogy ezt a 99%-ot a sok hülye biztatja, hogy írók lehetnek, ha sokat gyakorolnak. Ez hülyeség.

Az írás az írásnak csupán egy kis szeglete. Mondhatnám úgy is, hogy írónak kell születni. Persze ezt nehéz elfogadni megannyi szenny könyv között, amit a mai fiatalok menőnek, meg szupernek tartanak (Pl.: Leiner Laura meg Lakatos Levente "művei"), de ha megkérdezitek bármelyik IGÉNYES olvasót ő megmondhatja nektek kerek perec, hogy ezeket a "műveket" soha a büdös életbe nem lett volna szabad még csak nyomda közelébe se engedni. De megtették, és lám sokan szeretik ezeket. Tehát akkor miért ne tennék meg újra és újra, egyre jobban kiszorítva az igényes műveket?

Van olvasója a jó könyvnek meg a szarnak is. A különbség a kettő között, hogy a jó könyvet író írta a szart meg egy magát írónak képzelő egyén, akit valószínűleg ugyanúgy biztattak az írásra.


Tehát ha már mindenképp biztatni próbáltok valakit az írásra, akkor ne azt mondjátok, hogy írók lehetnek. Hanem az igazat, hogy szar írók lehetnek.

Ugyanis egy írónak nincs szüksége biztatásra, mert nem azért ír, hogy elérjen valamit. Csupán ez a hobbija, és ebben leli az örömét. Mit számít az, hogy jól csinálja-e vagy sem?

2016. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Húsz évig írtam, bár én főleg verseket írtam, és nem azért hagytam abba, mert sz*r volt, amit csináltam, vagy ilyesmi (visszajelzések alapján), ez egy életmód-váltás féle, mostanában megint gondolkodom rajta, csak teljesen más témában és műfajban. Ugyanis jókat akkor tudtam írni, jó verseket, mikor boldogtalan voltam. 39 éves vagyok, nem egy seggdugasz. Azért, mert ő pont itt kérdezi meg, hogy mire van érdeklődés, meg mások vennének-e verseskötetet, abból te nem fogod megtudni, hogy ő jót ír, vagy sz*rt, de te ítélkezel, és kerek perec megmondod neki, hogy sz*rt ír. Mit csináljon google kérdőívet, vagy papíron kérdőívezzen a városban, hogy megtudja? 15 éves, bármi lehet belőle, még éppen író is, ha jókat ír. Egyet sem olvastál belőle. Én nem mondom, hogy minden könyv jó, amit kiadtak, dehogyis. Van róluk véleményem. Kerestem itt könyves kérdést, hát csak néztem, mik vannak és azt hiszed találtam?

Egyébként meg mindenki azt gondol amit akar, beleértve a kérdezőt is, de engem is. Viszont nem tudok kibékülni ezzel a fajta hangnemmel itt a gyakorin.

2016. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!