Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Sárkányok tánca kötetében...

A Sárkányok tánca kötetében Havas Jon kap egy levelet, amit állítólag Ramsay írt és a végén úgy írja alá, hogy ''Ramsay Bolton, Deres jog szerinti ura''. Ez az aláírás azt jelentené, hogy Roose Bolton a levél megírásakor már nem élt?

Figyelt kérdés
Mivel ő Észak őrzője és Deres ura.

2016. jan. 3. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt a levelet szerintem nem Ramsay írta. Minden egyes szó hazugság benne.


Mellesleg én kötve hiszem, hogy Ramsay csak úgy meg tudná ölni Roose-t. Egyszerűen túl óvatos ember. Hamarabb fog megtörténni, hogy Roose nyírja ki majd Ramsayt, ha már nincs többé rá szüksége.

2016. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
*Egyébként az aláírás valamilyen szinten jogos. A Boltonoknak már két kastélyuk van: Rémvár és Deres. Rémvárat nyilván nem hagyják csak úgy parlagon. Mivel Ramsay elvette Arya Starkot, így nyilván úgy gondolja, hogy ő kapja Derest.
2016. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Legközelebb tüntesd fel a SPOILER szót, mert lényegtelen, hogy mikori a könyv/sorozat, nem olvasta/látta még mindenkit.


Ramsey nem vette el Arya Starkot, mivel ő Derestől r*hadt messze van. Akit elvett, az Sansa egyik barátnője (Jayne Pool, talán, nem most olvastam a könyvet)


Egyébként szerintem is kamu/provokáció a levél, bár mivel elvette (a kamu) Aryát, így mondhatja, hogy ő Deres ura.

2016. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3. Az csak nekünk és Theonnak Jeyne Poole. Mindenki más azt hiszi, hogy Arya Stark.
2016. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert Roose a Dreadfort/Rémvár ura, így Ramsay Winterfell/Deres ura.
2016. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Roose Bolton egyszerre Deres és a Rémvár, meg a komplett Észak ura, Ramsay csak Derest igazgatja afféle várnagyként, de jogilag ott is Roose az úr, ez pont olyan, mint ahogy Sárkánykő is a koronaherceg palotája, de lényegében az is a királyhoz tartozik, csak épp ő a király kegyelméből irányítja azt. Deres elsősorban a királyé, azon belül Roose-é és Roose akaratából Ramsay ott az úr, tehát tekinthető Ramsay Deres urának.

A levélről meg annyit, hogy egyesek szerint Mance írta, hogy megsürgesse Jont, hogy szabadítsa ki, mások szerint Mel írta, hogy Jon elmenjen a Falról, mások szerint meg Julcsi néni, mert blablabla... Majd nyáron kiderül, hogy ki írta, addig meg türelem, Martin direkt azért hagyja nyitva a szálakat, hogy semmi se legyen nyilvánvaló.

2016. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel mindenki úgy tudja hogy csak Arya él,így őt tartják Deres úrnőjének,így házasság jogán Ramsay Deres ura.(Arya valójában Braavosban van,a csaj Jeyne Poole)
2016. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bútylubátya ***** válasza:
Őszintén szólva, én nehezen tudom elképzelni, hogy Roose Bolton megengedi Ramseynek, hogy egy ilyen provokatív, minősíthetetlen hangvételű levelet írjon az Éjjeli Őrség vezetőjének. Tehát Roose halott, vagy nem tud a levélről, esetleg nem is Ramsey írta azt.
2017. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!