Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az írásról? Tehetséges lehet egy kicsit az illető, vagy jó olvasni, egyáltalán ezt?

Figyelt kérdés

Az élet megfoghatatlan rejtély számomra. Néha semmit nem érzek jónak benne,és van,hogy néha szinte fáj,annyira csodálatosan helyén van minden.

Vajon ,ahogyan haladunk előre felé az életben,egyre inkább dolgozzuk azt fel ? Vajon tényleg minden ember magányos a szíve mélyén,és tulajdonképpen egész életünkben egyedül vagyunk ? Egyedül születünk,egyedül halunk meg… és ki akar azzal ámítani minket,hogy mélységeket kell megélnünk,ahhoz ,hogy aztán a jót,értékelni és egyáltalán,érzékelni tudjuk? Igaz,hogy a magamfajtát éppen ez a szenvedés élteti.

Káosz van bennem…és néha úgy érzem,hogy az egész életet magamba akarom szívni. Megmagyarázhatatlan ez az egész. A hangulat, ami magával ragad…a melankólia. Iszonyatos érzéssel kerít hatalmába a vágy,helyek,emlékek,és isteni illatok után. Mindent akarok,és egyszerre semmit.

Azt mondják, az életnek nincsen semmi értelme,hiszen úgyis meghalunk. Vajon számít-e ,hogy hogyan töltjük addig az időnket? Számítanak a jó emlékek,a jó barátok,a jó helyek ,mielőtt meghalunk?

Talán azért félünk az egyedülléttől,mert az arra emlékeztet minket,hogy meghalni is egyedül fogunk,és egyedül meghalni azért rettegünk,mert akkor azt hisszük,már örökre egyedül maradunk?



Előre is köszönöm,ha valaki értékeli!


2016. febr. 1. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen se füle se farka volt a dolog. Szerintem nagy tehetség nem kell hozzá viszont a gondolat jó és a kivitelezés se rossz. Csak azt mondd meg mi is ez?

Mert ha csak egy ilyen filozofikus elmélkedés ahhoz nekem kicsit személytelen viszont a gondolatok és a kérdések jók. Főleg a vége felé. Ha bármi más akar lenni akkor mondd el mi is ez. Úgy nehéz értékelni hogy nem ismerem a célt.

Az eleje nekem kicsit olyan regény fülszövegnek tűnt utána viszont átmentünk filozófusba ez okozza a bizonytalanságom a műfajt illetően.

Nem rossz.

2016. febr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm,hogy írtál! :)

Hát igen,ez csak ilyen elmélkedés,filozofálgatás... Ezek a gondolatok szoktak bennem felmerülni.

Depresszióra hajlamos típus vagyok, és sokszor gondoltam már arra,hogy írok egy könyvet,ezekről a dolgokról,amik bennem kavarognak,csak nem tudom,lenne-e hozzá bármi tehetségem.Még senkinek nem mutattam meg az írásaimat.

2016. febr. 2. 00:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen gondolatok az embereket általában a vécén érik, ha nem visz magával telefont vagy újságot.

Ez így magába semmire sem jó, mert megfoghatatlan, túl személytelen, attól, hogy túl személyes. Lerí róla, hogy ez saját magadról szól. Nincs ezzel semmi baj, írhatsz magadnak, de ezeket nem szokták publikálni, pont a személyes mivolta miatt.


Az írásjelek után szóköz kell.

2016. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!