Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Alapsztorinak jó?

Alapsztorinak jó?

Figyelt kérdés

Egy lányról szólna aki megtudja, hogy igazából egy olyan családból származik ami kapcsolatban van egy másik, "misztikus" világgal. Az a feladata, hogy segítse a tündéreket, manokat,nimfákat stb.

Most kb ennyi van belöle, csak arra lennék kiváncsi, hogy titeket érdekelne egy ilyen sztori?



2016. febr. 7. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy kis horrort vinnél bele, akkor egész jó lenne. Persze csak olyan szolidat.
2016. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valamennyi lesz benne, de az Meg nem teljesen állt össze a fejemben sem ugyhogy nem akartam leirni:)
2016. febr. 7. 21:55
 3/9 A kérdező kommentje:
*Még
2016. febr. 7. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként az ilyen misztikus könyvek nekem tetszenek.
2016. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyelj egy picit dolgozz már az alapszotidon, mert ez két mondat! Majd akkor írj ki ilyen kérdést, ha lesz legalább egy fél oldalnyi vázlatod a történet főbb irányáról, a fontosabb karakterekről stb.

Akkor már fogsz kapni kritikát, esetleg tanácsokat, további kérdéseket. Ez így értékelhetetlen, mármint nem olyan rossz, hanem szó szerint nem tudok rá mit mondani, olyan kevés.

2016. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sablonos. Kb manapság minden második könyv arról szól, hogy van egy átlagos személy akiről kiderül, hogy rohadtul nem átlagos.
2016. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tök sablonos, így nem olvasnám el, mert már a csapból is ez folyik.
2016. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is átlagos, nagyon sok ilyen könyv van már.


Van egy tök átlagos, szerencsétlen lány, akiről 16-17 éves korában kiderül, hogy valami képessége van és megmenti a világot. Ja és persze közben az iskola legmenőbb és egyben legtitokzatosabb sráca is beleszeret (akinek persze szintén valami képessége van)

2016. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sansa LannisterStark ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni, de a mitikus lények jóval fejlettebbek az embereknél, szóval nagyon nyomós indokot kell kitalálnod, ha pont egy kamaszlány segítsége kell nekik. Inkább fordítsd meg, és tündérlány segítsen az embereknek. Az sokkal érdekesebb, bár engem mindig irritál, amikor egy tapasztalatlan gyerek menti meg a világot, miközben a felnőttek a tökeiket vakargatják.
2016. febr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!