Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 10 Kicsi Négerhez hasonló...

10 Kicsi Négerhez hasonló könvyet tudtok ajánlani? (többi lent)

Figyelt kérdés
Legyen borongós a hangulata,és egy valahol olyan helyszínen legyenek a gyilkosságok ,mint pl itt a Sziget. Legyenek elzárva a külvilágtól. És ismerem Aghata Christe többi könyvit Poirot stb. stb,de azok valahogy nem fogtak annyira meg mint a 10 kicsi néger,szóval kérlek segítsetek.

2016. febr. 8. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak Dennis Lehane - Viharsziget jut eszembe :S

Bár Agatha Christie nem fogott meg, de a Gyilkosság az Orient expresszen-t általában szokták szeretni azok is, akik a többi könyvét nem, ráadásul kb illik is rá a leírás: az egész egy vonaton játszódik, ami hóakadályok miatt megállt a semmi közepén...

2016. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyira nem borongós a hangulata, de megvan az elzártság és a sorozatos gyilkosságok is Leslie L. Lawrence krimijeiben. Olvass bele valamelyikbe, hátha bejön: pl. Sindzse szeme, Síva utolsó tánca ...
2016. febr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Találtam egy Aghata Christi könyvet ( Három vak egér) ami szerintem nagy részt hasonlít hozzá. A Viharszigetet és az Orient expreszhez is volt szerencsém, mind kettő nagyon tetszett,de sajnos egyik se olyan amilyenre én gondoltam. :( Kérlek aki tud még írni a fent leírtaknak megfelelőt az kérem szépen írjon!:)
2016. febr. 9. 18:57
 4/4 anonim válasza:

Becca Fitzpatrick- Black Ice

Igaz ez inkább ifjúsági thriller, de egy lányról szól, aki a hóvihar miatt a hegyekben ragad a barátnőjével pár ismeretlen férfi társaságában. Amolyan macska-egér játék a sztori.

2016. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!