Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha írnék egy szexuálisan...

Ha írnék egy szexuálisan túlfűtött könyvet, lenne rá kereslet?

Figyelt kérdés
Egy prostiról szólna, és a mindennapjairól. Tehát minden konkrétan, s szó szerint le lenne írva. Elötte gyűjtenék sok adatot róluk, meg csinálnék rengeteg riportot.
2016. febr. 12. 09:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nem, mert elcsépelt téma, a célközönség se túl nagy, kevesen vesznek ilyen témájú könyvet, ráadásul ezt még jól meg is kellene írni.
2016. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha tragikus lenne, kényszerített munka lenne, drogokkal meg minden ilyennel, akkor, ha nagyon fszán megírnád, akkor lehetne rá kereslet.
2016. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha jo könyvet irnál akkor igen. Ha sza-t akkor nem. Akármennyire "tulfütött"
2016. febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ha jó akkor igen, de a legtöbben nem tudnak írni.

Az előtte hosszú Ő, csak mielőtt mondjuk neki állsz könyvet írni...

2016. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A szürke ötvenegyedik árnyalata? :D
2016. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kereslet az van rá. Ott van mondjuk lakatos levente, aki folyamatosan ontja magából az ilyen témájú történet nélküli szarságait, és megél belőle. Az már más kérdés, hogy neki jól benyalt ismerősei voltak a kezdéshez.


Az meg már más kérdés, hogy én mint hobbi író inkább abbahagynám az írást, minthogy egy olyan könyvet kelljen megjelentetnem, ami nyíltan az élettelen, buta embereket célozza meg, akikbe semmi igényességérzet nem szorult.

2016. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Akkor már írj értelemset a témában. Én is írni fogok, már 150 oldal kész van, de az anekdoták közti kitöltő sztorikat meg kell még írnom. Tavaly előtt egy lánnyal erotikus levelezést folytattam, az az alapja.

Egy 26 éves férfi és egy 16 éves lány viszonyát fogja bemutatni, művészi köntösben. Minden, ami erotika.

2016. febr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó ilyet én is csináltam anno. 19 volt a fiú én meg 18 éves csajnak adtam ki magam. Minden egyes levelet élveztem.

Akkor még csak 22 éves voltam, és fiú.

2016. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én webcamerán beszéltem ezze la lánnyal, szóval gyenge volt a kommented, mint az Algopyrin. :)
2016. febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól még igaz.
2016. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!