Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlótok?

Milyen könyvet ajánlótok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok olyan érdekelne ami nagyon izgalmas alig birod lerakni mert annyira jó
2016. febr. 19. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:

"ajánlótok"

Nyelvtankönyvet.

:-)


De komolyan: milyen stílus érdekel. Mert hiába írom én neked a világ legizgalmasabb sci-fi könyvének a címét, ha te a történelmi regényeket szereted - és fordítva.

Fiú vagy vagy lány, mi az érdeklődési köröd...

2016. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát tinis ,szerelmes,izgalmas hát ezek leginkább
2016. febr. 19. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ebben a témakörben nem tudok segíteni. Bocs!
2016. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg Cabot tiniknek szóló könyvei, Thomas Brezina könyvei. Én ezeket szerettem 13 évesen, de most Leiner Laura könyvei nagyon felkapottak a kistinik körébben, a Szent Johanna Gimit szerintem érdemes elolvasnod. :)
2016. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lol könyvek.

Kiera Cass: Párválasztó

Laini Taylor: Füst és csont leánya, Vér és csillagfény napjai.

2016. febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Darren Shan régi könyveire szerintem igazak a tinis és izgalmas jelzők, de nem éppen szerelmesek. Tini horrornak mondanám őket, a helyi könyvtárban is a gyermeksarokban voltak, igaz a polc tetején.
2016. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Stephanie Perkins - Anna és a francia csók.( Elvileg ez egy sorozat 1.része, de a részek nem kapcsolódnak egymáshoz) Csak ajánlani tudom :)
2020. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mel Walles de Vries: Csapda

Mel Walles de Vries: Bűnös

Mel Walles de Vries: Álnok

2022. júl. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!