Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok mondani hasonló...

Tudnátok mondani hasonló könyveket mint az alkonyat? Mit ajánlotok, nektek melyik a kedvenc könyvetek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha könyvesboltba mész keresd a piros pöttyös könyveket, vagy interneten is utánuk nézhetsz. Biztos vagyok benne hogy találsz köztük olyat ami tetszik. Én inkább psichohorror függő vagyok vagyis imádom Stephen King könyveit. Ha gondolod szivesen ajánlok tőle könyveket.
2016. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ajánlhatnál. Köszi
2016. febr. 20. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Kommentelő vagyok.

Stephen Kingtől ajánlom:

-Tortúra: Egy íróról és psichopata rajongójáról szól, a kedvenc könyvem, eddig mindenkinek akinek ajálottam imádta.

-Minden sötét csillag sehol: Picit dura történetek vannak benne, mert ez egy novellás könyv amiben 4 novella van, az első nagyon izgalmas de elég beteg a sztorija viszont egy szomorú szerelmi szál is van benne, a második novella egy erőszakolás áldozatáról szól ez iz a gyengéb lelkuletueknek durva tud lenn, a harmadik novella jo az nem beteg meg rovid id nagyon, a negyedik pedig valami zsaniális, egy feleségről szól aki megtudja h férje psichopata sorozat gyilkos lángelme.

-Ragyogás és a második része az Álom doctor: a ragyogás egy kísértet szállodáról szól ahol a téi gondnok feleségével és kulonleges erokkel rendelkezo fiaval ott ragad és régi hullák jönnek elő nem annyira morbid mint aminek hallatszik, a férfi és a nő kitartásáról szerelméről is szól. Ha tetszik akkor a második részét az álom doktort is olvasd el.

- Még a Remény rabjai is nagyon jó, de az igazábol a remény ről kitartásról emlékekről titkokról szól, nem annyira horror inkáb krimi szeru, ez is egy novellás könyv.

A piros pöttyös könyvekből ajánlom (ezek természetesen nem stephen king konyvek):

- Ha eljön a péntek

- Úgyis elfelejtem

Bocsi de ezekből csak ennyi jutott eszembe mert ilyeneket az egyik barátom olvas nem én.

2016. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem a stephen kinges könyvek hasonloak de picit durvábbak
2016. márc. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!