Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ez melyik konyvben van ha nem...

Ez melyik konyvben van ha nem a Polaroidokban?

Figyelt kérdés

Képzeld el, hogy leszopsz. Tudod mit? Csináld is.

Ez miben van? Azt hittem, hogy a polaroidokban, de a 196-os szám alatt teljesen más állt. Valaki?


2016. febr. 28. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Bárkitől származhat, ez azért nem költői idézet hogy nyilván tartsák kitől származik.


Annyi reblog és továbbosztás van az idézeten, hogy nem lehet megtalálni az eredeti forrását, mert össze-vissza hivatakoznak rá. Az biztos, hogy egy kiadott könyvben ez nem hangozhatott el. Így ez lehet akár Polaroidok-ihletés is, esetleg paródia, kifigurázása a stílusnak a netről.


"Az a baj az interneten terjedő idézetekről, hogy nem tudod róluk megállapítani, igazak-e" - Petőfi Sándor

2016. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom,de en ezt lattam mar egy konyvben kinyomtatva csak sajnos nem tudom melyikben
2016. febr. 28. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden forrás Tumblr-re mutat, és ott követhetetlen, két dolgot lehet találni.


Egy Polaroidok-stílusban írt lap, mintha egy könyv lenne:

[link]


És maga a tiltakozás, hogy nem onnan származik:

[link]


Én arra tippelek, hogy hamisítvány, vagy továbbgondolás, de nem jelent meg könyvként. Egy kinyomtatott lap van lefényképezve.

2016. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!