Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlaní könyvet,...

Tudnátok ajánlaní könyvet, regényt, esetleg filmet-hiteles cionista mentes leírást Hermann Göring marsall életéről?

Figyelt kérdés
Hadviselés, vadászpilóta

#vadászpilóta #hadászat #birodalmi marsall.
2016. márc. 28. 01:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Tournier: Rémkirály
2016. márc. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rejtély számomra, hogy milyen megbicsaklott elme képes létrehozni egy ilyen "cionista mentes leírás" szófordulatot, és pontosan mit ért alatta? Már ha egyáltalán...
2016. márc. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A cionista mentes az azt jelenti, hogy nácimosdató!
2016. márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nácibarát, de 71 évvel a háború befejetése után már elvárható lenne,ha nem csak gyilkos és tolvaj jelzőkkel illetnének minden német tisztet.

Napoleonról a halála után már 25 év után nemzetí hőst csináltak a franciák !!!

2016. márc. 31. 02:57
 5/6 A kérdező kommentje:

Kertesz Imre halála kapcsán egy Friderikusz ripertot hoztak le.

Friderikusz megkérdete Kertészt,hogy miért fogadta el a Szt. Isván rendet,noha azt korábbsn Ribbentrop és Göring is megkapott.

Ha idiota aki Cionista mentes életrajzott keress egy jobboldali német marsallról akkor talán nem is ö az idióta hanem akiben csak a gyülölet lángol minden német hallatán,legyen az Bach,Wagner,Wernher von Braun,Beckenbauer vagy Merkel !

2016. ápr. 1. 15:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Háát... Nem tudom, hogyan mondjam el, de Göring valóban egy tolvaj, gyilkos stb. volt, akárhogyan is cicomázod a dolgot. A tény az tény. Én a Nemere-könyvekről hallottam, hogy elég náci-barátak. A Heidrickről szólót olvastam és az valóban elmondta, hogy alapvetően egy nagyon okos, inteligens, kompetens emberről volt szó. Nem kendőzte el.

71 évvel az után a háború után, ami mindenkinél több embert ölt meg, ne ítéljük el a bűnösöket? Egy gyilkost mindig elkell ítélni.

Egyébként akkor ezt mond meg a "vesszen-trianon-nagymagyaroknak".

2016. máj. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!