Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A cion bölcseinek jegyzőkönyve...

A cion bölcseinek jegyzőkönyveit olvasta valaki vagy hallottmár róla mert elég durva állítólag és szerintetek melyik verzió az igaz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 20:50
 1/3 anonim válasza:
"Hivatalosan" koholmány. Bár számomra nem csak az gyanús, hogy ilyen ördögien szövetkeznek a zsidók a világ ellen (mert ezt állítja a könyv), hanem az is, hogy ilyen ördögien szövetkeznének a zsidók ellen. Ma már sokmindenre "csípőből" tüzelnek azzal, hogy az antiszemita. Az összeesküvés-elméleteknek amúgy is se füle, se farka.
2010. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nemtudom bár aztis mondják hogy nemis volt auschwitz-ban semmi nem mészároltak zsidókat és közel nem halt meg annyi mint amit ők mondanak és olvastam olyan cikkeket amiben cáfolhatatlan bizonyíték van arra hogy amit megtaláltak cipőket azt hitler rendelte nekik, van egy vidi a youtubon a világ legnagyobb hazugsága a címe nézzétek meg érdekes. Kitudja hogy miigaz ebből bár ha nem lett volna igaz akkor miért semmisítették meg az összes ilyen könyvet a jegyzőkönyvekről....
2010. ápr. 6. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szerintem a könyv igazi... Megjósolt nem egy dolgot, például a bolsevisták pusztítását oroszországban... És az amit az előszóban leírtak, az is bizonyítja nekem hogy igazi, ha nem lenne igazi, nem lenne ilyen érzékeny téma. Brutális egy könyv amúgy...
2013. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!