Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc könyvetek, ki a...

Mi a kedvenc könyvetek, ki a kedvenc írótok, és mit olvastatok utoljára?

Figyelt kérdés

Légyszi, írjatok kort is és nemet is.


Kedvenc író: Kazuo Ishiguro

Kedvenc könyv: A napok romjai/A főkomornyik szabadsága - Kazuo Ishiguro

Utolsó könyvem: Egerek és emberek


2016. ápr. 6. 07:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Te nem írtál kort és nemet amúgy :)


Az én kedvenc íróim Grecsó Krisztián és Irwin Yalom.

Rengeteg kedvenc könyvem van, de hogy ne a kedvenc íróimtól emeljek ki egyet: Ian McEwan: Atonement (Vágy és vezeklés, film is készült belőle).

Amit legutoljára olvastam az pedig A Rosie-projekt (Graeme Simsion), az is nagyon tetszett, már meg is vettem a folytatást, de még nem volt időm belekezdeni az egyetem miatt (most diplomázom).

21N

2016. ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kedvenc íróm Terry Pratchett. Amit utoljára olvastam, az tőle van: Égből szőtt kalap. Kedvenc könyveim tőle az összes Korongvilág regény.

Nagyon szeretem még Mark Lawrence és Diana Wynne Jones könyveit. Most kezdem majd el: Fritz Leiber - Éjasszonyok.


25/L

2016. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, 20/L
2016. ápr. 6. 11:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedvenc író? Soroljam? Oké.

John Keegan, Colleen Hoover, Jeffrey Archer, Stendhal, Rowling, Tolkien, J. L. Armentrout, Tosztoj, Robert Merle, Anthony Ryan, Mark Lawrence, Hahner Péter, Bill Bryson, Rachel Hawkins, Ken Follett, Philip Pullman, Jon Krakauer, David Roberts, Joe Simpson, Stephen E. Ambrose, Max Hastings, Robert Kershaw, Maurice Druon, Michael Sullivan


Kedvenc könyv: A fent felsorolt írók könyveinek többsége, plusz még néhány.


Jelenleg amiket olvasok: Jay Dobyns: A pokol angyala, John Keegan: A tengeri hadviselés története


25/L

2016. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedvenc könyv: Erich Maria Remarque - Nyugaton a helyzet változatlan

Kedvenc író: Szerb Antal

Utoljára olvastam: Kurt Vonnegut - Virágvasárnap


24/N

2016. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Kedvenc író: Stephen King

Kedvenc könyvek:Végítélet,Állattemető,Nem vagyok sorozatgyilkos,Harry Potter sorozat.:)

Utolsó könyvem: Viharsziget

17/L

2016. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc írók (abban a sorrendben, ahogy megszerettem őket): Jacqueline Wilson, Meg Cabot, J.K. Rowling, Neil Gaiman, Jane Austen, Karinthy Frigyes

Kedvenc könyvek: Harry Potter, Büszkeség és balítélet, CSillagpor, Amerikai istenek, Sosehol, Vándorló palota, Egy különc srác feljegyzései, A macskát visszafelé simogatják, A tizenharmadik boszorkány

Utolsó könyvem: A párizsi Notre Dame/A tizenharmadik boszorkány (körülbelül egyszerre fejeztem be őket)

2016. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy 18/l
2016. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc könyve(i)m: Harry Potter összes része (leginkább a Félvér Herceg és a Főnix rendje)

Kedvenc íróm: J.K.Rowling

Utoljára pedig az Éhezők viadala-trilógiát olvastam. :)

2016. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedvenc:

Victor Hugo: A nyomorultak


Kedvenc íróm nincs.


Utoljára olvasott:

Benedek Elek: Hazánk története


Jelenleg olvasom:

Lengyel Dénes: Régi magyar mondák


Tervezett következő művek:

Richard Dawkins: Az önző gén

Roberto Saviano: Gomorra

valamint Harsányi Zsolt: Magyar rapszódia, mert egyszer már elkezdtem, de alig olvastam belőle valamit, félretettem, és elfelejtődött.


( férfi )

2019. máj. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!