Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Gilderoy Lockhart melyik...

Gilderoy Lockhart melyik házba járt? Csak nem a mardekárba?

Figyelt kérdés

A griffendélesek a bátorságukról voltak híresek.De Gildroy nyúlszivű volt,nemde?

Úgyhogy ebbe a házba nem kerülhetett (véleményem szerint)


A hollóhátban csak a bölcsek és éles elméjűek tanultak.

Lockhart-ról nem is beszélnék,nem éppen eszes.Úgy értem nem volt saját találmánya.


Hugrabug:A jámbor és békés gyerekek,ebbe a házba tanulnak.Nem éppen ilyen ember volt ő.


Mardekár: ravasz és agyafúrtak háza. Ez a varázsló,hát... egész ügyesen használta az Exmemoriam varázsigét.Elhitte a boszorkákkal és varázslókkal,hogy csak "jót akar",kiszedte belőlük a tettüket. Aztán törölte emlékeiket és learatta a babérokat.


Szerintetek melyik házba osztották be?



#Harry Potter #tanár #Harry #J.K. Rowling #varázslat #egoista #SVK #Gilderoy #Lockhart #tiktkok kamrája
2016. ápr. 11. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Hivatalosan (Rowling szerint) a Hollóhátba.
2016. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt nem mondanám h Lockhartnak nem sok esze van, azért elég okosan eltudta venni más ember hös tetteit.
2016. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hős *
2016. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mivel tegnap újraolvastam a 2.részét,ez a kérdés ötlött fel bennem.

Elsőnek a Hollóháton gondolkodtam,hisz tényleg volt annyi esze,hogy így szerezzen pénzt és HÍRNEVET.Ebben a megjelenése is segítette.A Mardekárba képzeltem el utána.

Ravasznak gondoltam ,azért mert megnyerte a boszorkák vagy éppen a varázslók bizalmát (a hősökét)


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Sokat segítettetek!Köszi. :)

2016. ápr. 11. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg Holóhátas volt:)

Tudom hogy nehéz elhinni elsőre, én is ledöbbentem amikor rájöttem hogy abba a házba járt amit én is a sajátomnak tekintek(meg a Pottermore szerint is) és is úgy voltam vele hogy ez az ember hogy járhatott a Hollóhátba.

De ha belegondolsz tényleg elért okosan kitervelte ezt az egészet, és még csak rá se jött senki se hogy nem ő volt a hős, szóval valamihez mégis csak értett:D

2016. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg hollóhátas, de Jo valamikor kiírta talán Twitterre, nem tudom, hogy sokan két házba is tartoznának, és Lockhart egy közülük. Ő Mardehátas. (Tehát Mardekár+Hollóhát) McGalagony Griffenhát, csak úgy, mint Hermione, Harry egyértelműen Mardekár+Griffendél, meg még volt több is, csak arra nem emlékszem. Azt hiszem Flitwick is Griffenhátas.
2016. ápr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!