Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért mondják, hogy a Gyűrűk...

Miért mondják, hogy a Gyűrűk ura és a Galaxis útikalauz tipikusan kocka könyvek?

Figyelt kérdés
Én programozó vagyok, és mindkét sorozatot olvastam, és nem jöttek be különösebben.

2016. ápr. 14. 06:40
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Afrika őslakosai feketék, ugye? De... léteznek albínó afrikaiak is. Akkor most mi van?

Ez nem azt jelenti, hogy MINDEN EGYES kocka szereti őket, de sokkal népszerűbbek kocka körökben, mint mondjuk ecsethajú diszkós kamasz körökben, playmate-szépségkirálynők, vagy tipikus vidéki nagyik között.

2016. ápr. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Látom, egyeseknek ilyen korán még nem megy a szövegértelmezés.


A kérdés az volt, hogy MIÉRT népszerű náluk.

2016. ápr. 14. 07:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem mondják. Legalábbis nem találkoztam vele.

Inkább fordítva igaz ez, aki szereti ezeket a könyveket, azokat lekockázzák (mivel ma már nem csak azokra értik ezt, akik a gép előtt posvadnak, hanem kb. mindenkire aki az agya és mája elivása, elszívása helyett valami értelmesebb tevékenységet folytat).

2016. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!