Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a Nélküledről (...

Mit gondoltok a Nélküledről ( Leiner Laura)? Szerintetek Márkot vagy Tomit választja a végén?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még nem olvastam ezt a részét, de 100%-ban biztos vagyok benne, hogy Márkot fogja. Amúgy ki az a Tomi? Benne van a 3. részében?
2016. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

#1 a háromban még nem nagyon van benne, az egyik üres utcás tag

Én már elolvastam a könyvet és nagyon jó! Csak kár, hogy nagyon fűggővége van, úgyhogy mindenkinek ajánlom, hogy próbálja minnél tovább húzni... :)

2016. ápr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett. A könyv olvasása közben vegyes érzelmeim voltak. Végre láthattuk Márknak nemcsak az egoista, önimádó oldalát, hanem önmagát. És a részlet a Hullócsillag könyvből mondhatni a kedvenc részem. Tomi számomra egy semleges karakter. Nem utálom, de nem is a kedvencem. A végén pedig olyan ideges lettem, hogy majdnem kidobtam a könyvet az ablakon. Nagyon remélem, hogy Bexi Márkot választja és nem Tomit. Mondjuk a részlet az 5. kötetből nem sok jót szűrtem le. De akkor is én Márknak szurkolok.

Neked hogy tetszett? #márker

2016. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi hogy kérdezed.Hát szerintem a könyvet olvasni nagyon jó volt de nekem kicsit hiányoztak belőle a Márk és Bexi közötti egymás agyát húzzuk beszélgetések.Aztán amikor jött a vége...hát nagyon szomorú lettem nagyon sajnálom Márkot mert szerintem Tomit fogja választani.Az előzetesben is az van hogy a Márk elé tesz harom pontot.És a könyvben az esküvőn is a Beki sír mert Márkot hagyja majd ott szerintem.
2016. ápr. 24. 14:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányoztak a Márk és Bexis részek, több is lehetett volna benne.
2016. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noemi66 válasza:
Forever Márker !♡♡ valaki eltudna kuldeni Nélküledet pdfben ?
2016. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ha van már vkinek pdf-ben, az engem is érdekel!! Bár most nagyon sok spoilert kaptam, mellesleg nem jókat :(:(:( tűkön ülök, hogy olvashassam!

Bár már látatlanban is a másik srácnak szavazok. Jó könyv, de túl sokban hajaz az SZJG-re... ami szintén jó sorozat volt... egynek. De ez majdnem az utánzata :(

2016. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Márkot válassza,mármint reménykedem benne:)Amúgy nagyon jó könyv, imádom:)
2016. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BexiStar válasza:

Tuti,hogy Márkot fogja választani,mert a negyedik rész végén van az ötödik részből részletek,és ebből következtettem:

"-Szia-köszöntött mosolyogva,a busz mellett állva.Nem számítottam arra,hogy vár,ezért meglepetten felnevettem,és boldogan leugrottam az utolsó lépcsőfokról a nyakába borulva.-Szia.Hiányoztál-mondtam őszintén,mire hosszasan megcsókolt ott a világ végén,a turné közepén,egy lepukkant parkolóban."

2016. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!