Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok durva gyilkosságokat?

Tudtok durva gyilkosságokat?

Figyelt kérdés

Még az elején leszögezem: egy történetet írok. Nem tervezek kinyírni senkit sem.

Horror történet, egyébként, szóval a lehető legbrutálabb gondolataitokat várom.

A helyszín egy 2 emeletes hotel, csak a gyilkos és az "áldozat" van bent. Erdőben van, szóval úgy ordíthatnak ahogyan akarnak, nem hallják meg.

Beteg elméjűek, nagy képzelőerővel, ti hogyan nyírnátok ki a bent bolyongó embert? Esetleg kicsit kínozni is lehet előtte, minden fegyver a rendelkezésetekre áll.

Létező ember, tehát nem egy szellem vagy hasonló lény a gyilkos.

(Csak röviden, nem egy egész történetet várok, csak kíváncsi vagyok. Egyébként van saját ötletem, de kicsit hátha tőletek is tudok meríteni.)



2016. ápr. 30. 12:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%

Kinyomkodnám a hátán a pattanásokat, az elégé fáj XD

De az élve megnyúzás se rossz...

2016. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Írod a Ragyogás hármat?
2016. ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:"D


2.válaszoló: nem hallottam még arról. Milyen hasonlóságot látsz?

Nem akarok én másolni, szóval inkább át is írom, ha túl hasonló. Bár ebből a leírásból még a történet negyedét sem lehet ismerni.

2016. ápr. 30. 16:33
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a megölendő személy nem volt fontos karakter a történetben akkor senkit sem fog érdekelni/sokkolni a halála

és itt bukta a horror feeling. De ha mégis ki kell nyírni, akkor ha már úgyis erdőben vannak, a gyilkos tuszkolja bele egy aprítógépbe élve. (Nem vagyok beteg, én is írok.)

2016. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Kötözze meg és kösse be az áldozat száját a gyilkos, majd fektesse egy megfelelően kialakított vájatba, ami egy zsúfolt konferenciaterem vészkijáratánál van keresztben. Takarja le egy vékony szőnyeggel úgy, hogy a talaj különben is nagyrészt süppedőpadló, csak ott, ahol az áldozat fekszik tehetetlenül megkötözve a szőnyeg alatt, szintén süppedőpadlónak lehessen gondolni.


Ja, és a gyilkos rendezze úgy, hogy a konferenciaterem a rendes éves feministamozgalmi gyűlés miatt van tele tomboló, férfigyűlölő hisztérikákkal, mindannyian gyilkos tűsarkú cipőben.


Na ezután nyissa ki ezt a bizonyos vészkijáratot, (CSAK EZT) és szólaltassa meg a a tűzjelző szirénát....



_

Ha megírtad, kérek egy dedikált tiszteletpéldányt! :)

2016. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

fel is gyújthatná, az mindig olyan látványos...



Ja nem film, könyv....



Akkor, kanalazza ki a beleit.

Nagyon, nagyon lassan.

Egy nagyon, nagyon tompa kanállal.


És közben beszélgessen vele derűsen, és meséljen neki otromba fekete humorú, gyilkos vicceket....

2016. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
nem is, inkább evőpálcikával
2016. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
vagy pl a gyilkos felgyújtaná a szőnyeget, erre a tűsarkú cipős hisztérikák megpróbálnák eltaposgálni a tüzet!
2016. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Húha. Némiképp megnyugtató, hogy nem csak nekem vannak efféle ötleteim. Élénk fantáziával rendelkeztek, srácok.

Köszönöm az eddigi válaszokat!:D

Továbbra is kíváncsian várom az ötleteiteket!

2016. máj. 18. 16:11
 10/22 anonim ***** válasza:

Miért, neked milyen ötleteid vannak?

(Már azt hittem, nem is válaszolsz...)

2016. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!