Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok mondani olyan könyvek...

Tudnátok mondani olyan könyveket amiben gyorsan pörögnek az események, könnyen értelmezhető? Főleg fantasy és romantikus érdekel.13/L

Figyelt kérdés
Esetleg kb 2005 után írták. Csak akkor jobban bele tudom élni magam. Tudom, hogy ez elég rossz így, de ha az első 80 oldalon nem történik valami izgi leteszem a könyvet. Előre is köszi:)
2016. máj. 3. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Igaz,ezt nem 2005 után írták,de szerintem sokkal jobb mint azok,ez pedig a Lólila.De vannak még izgalmas könyvek,Szent Johanna Gimi.Thomas Brezinától a Különös Új Lány.

2016. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Időfutár. Nekem tetszett az első része (a körző titka) a többihez meg még nem jutottam hozzá. 2014-es magyar köny, egy rádiósorozat alapján.13/L
2016. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Soman Chainani - Jók és Rosszak Iskolája

Nekem nagyon tetszett, és már az elején agyon beindul a cselekmény. Az egyetlen hátránya, hogy elég vastag.

2016. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Pokoli szerkezetek trilogia

Már az eleje is izgalmas

2016. jún. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!