Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek az Üvegtrón...

Szerintetek az Üvegtrón utolsó részében (azt hiszem 5 részes lesz a sorozat, de nem vagyok biztos benne) kivel hozza majd össze az írónő Celenát?

Figyelt kérdés

Nagyon bízom benne, hogy nem Chaol-lal, annyira nem kedvelem őt. Pedig van egy olyan érzésem, hogy vele fogja, de remélem tévedek.

Spoiler!

A negyedikben úgy tudom Rowan-nel lesz együtt. Őt viszont kedvelem. Gondoljátok, hogy vele is marad Celena?


2016. máj. 6. 19:49
 1/9 anonim válasza:
szerintem vele marad
2016. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sansa LannisterStark ***** válasza:
16%

Az a gondom ezzel az egésszel, hogy Caelena nem az érzelmei alapján választ pasit, hanem azzal van aki éppen nyomul rá, és aki a legközelebb van karnyújtásnyira. Chaol ezek közül az egyetlen, aki szereti is őt, erre majdnem megöli. Nem lenne ez gond, ha nem a világ legjobb orgyilkosáról lenne szó, mert így nekem kicsit hiteltelen az egész, a csaj tök önállótlan és határozatlan, nem tom hogy lett így ekkora híresség.

De azért szeretem őket, csak ez a dolog idegesít. Remélem Chaollal marad, mert imádom azt a pasit, és annyira összeillenek, csak Caelenának be kell nőjön a feje lágya végre.

2016. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem értek veled egyet. Celena igenis az érzelmei alapján dönt.

"Azzal van aki éppen nyomul rá". Bocsáss meg, de ez hülyeség. Rowan egyáltalán nem nyomult a lányra sem a 3., sem a 4. részben (inkább a lány nyomult rá), mégis őt választotta Celena. És jól is döntött. Chaol-lal nagyon elszaladt a ló a 4. részben, mondhatni negatív karakter lett belőle (mondjuk én sosem szerettem őt).

Nemrég megtudtam, hogy nem is 5 részes lesz a sorozat, hanem 6, így bármi megtörténhet. Az is lehet, hogy Rowan-nel marad, de az is előfordulhat, hogy újra Chaol-lal jön össze, habár ez nem valószínű azok után, ami kettőjük között történt, max. barátok lesznek és ennyi.

2016. jún. 7. 23:26
 4/9 Sansa LannisterStark ***** válasza:

Miért lett Chaol negatív? Én eddig csak 3 részt olvastam, nem is tudtam, hogy van 4.

Én úgy értettem, Caelena mindig azt a pasit szereti aki közelebb van, akiért nem kell megmozdulni.

2016. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is marad Rowannal Celaena, bár nekem egy olyan gondolatom is van, hogy mivan, ha majd Celaenának és Doriannak össze kell házasodnia? Érdekből. Mert azt hiszem, a második részben van az, hogy Celaena megkérdezi Doriantól, hogy érdekből házasodna-e, vagy ha muszáj lenne, megtenné-e és én innen gondoltam, hogy simán alakulhat úgy, hogy aztán össze kelljen házasodniuk. Kérdés hogy ezt akarná-e egyikük is..


Egyébként negyedik rész magyarul még nincs kint, de egyébként már eredetibenki van adva. És azt hiszem külföldön nemrég jelent meg, vag nemsokára fog megkelenni az 5. rész, aminek a címe Empire of Storms

2016. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A 4. rész elején nagyon sokszor összevesznek és néha elég durva dolgokat vág a lány fejéhez. De a végére kibékülnek és barátok lesznek.


CelaenaAssassin:

Ha össze kell házasodniuk, csak rajta :D Mindig is kedveltem Dorian-t, úgyhogy áldásom rájuk :D És hát inkább ő, mint Chaol...

De nem hiszem, hogy megtörténik ez a házasság. Szerintem Rowan-nel marad a lány (habár azt nem tudom, hogy akarnak együtt lenni, ha Celena halandó, Rowan meg halhatatlan, remélem talál valami megoldást erre az írónő), Dorian meg majd Manon-nal (remélem) fog összejönni.

Igen, az ötödiket szeptemberben fogják kiadni angolul, a 4. rész meg már megjelent eredeti nyelven. Magyarul meg gondolom csak jövőre jön, mert most az írónő másik sorozatának, A Court of Thorns and Roses-nak, az első részét fordítják, amivel úgy tudom ősszel vagy télen fognak végezni. Jobb lett volna szerintem, ha előbb befejezik az Üvegtrón sorozatot és utána kezdenek neki az újnak. Így kitudja mikor fogjuk elolvasni a 6. részét. Talán 2019-ben?

2016. jún. 8. 23:20
 7/9 Sziszi Anna ***** válasza:
Celena nem egészen halandó. Nem tudom mennyire olvastad a harmadik/negyedik részt, de a halandó csak az álcaja, mint Rowannek a madár. Valójában ő is tündér, csak ugye Adarlanban nem működik úgy a varázslat, mint Wendlynben.
2017. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
féltündér*
2017. ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az első három részben kedveltem Chaolt, de a negyedik részben egyre jobban unszimpatikus lett számomra. Bár még nem olvastam végig a negyedik részt, de nem fogok elkeseredni, ha majd végül mégis őt választja Celaena. Chaol-lal és Rowan-nel is el tudom őt képzelni.
2018. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!