Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A tövisek hercege egy alternat...

A tövisek hercege egy alternatív jövőben játszódik?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam ezen, és több utalást vettem észre. Pl amikor az Epítőkről beszél. Vagy egy 1900'as sírfeliratot ősréginek titulál. + ott vannak azok a modern ezközök amik a lovagkorban nem lehettek...


Tehát a kérdésem az volna, hogy egy alternatív jövő, vagy csak én gabalyodtam bele és rosszul értelmeztem?



#Tövisek
2016. máj. 7. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, van pár utalás a jelen időre. Kicsit azért fantasy-alternatív, mert ugyan beszél atomkatasztrófáról, de van mágia (tényleges mágia). (Plusz ha megnézed, a helyszín Európa, rengeteg helyen említik a betonutakat, a főhős apjának a vára is vasbeton, megjelennek az atombombák, bár kicsit furán, vannak atombunkerek stb.)
2016. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Prym ***** válasza:
100%
Igen, alternatív jövő. A tárgyak amikről beszélsz, azok úgymond " tőlünk vannak" , ezek maradtak fenn az Ezernyi Napvillanás (atomháború) után.
2016. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. máj. 9. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!