Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudok venni vörös pöttyös...

Hol tudok venni vörös pöttyös könyveket angolul?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék angolul olvasni könyveket, de mindenképp először olyat,amit már kiolvastam. Hosszú könyvekre gondolok,nem oxfordos rövid kiskönyvekre. Szeretem a Jane Austen és a Bronte lányok könyveit, de szerintem ezek nagyon nehéz nyelvezetűek lennének nekem angolul ,ezért gondoltam a vörös pöttyös könyvekre, azok magyarul nagyon könnyed, gyorsan olvasható regények. Van valakinek ötlete hol tudom őket megvásárolni angolul? Kerestem Alexandrába és Libribe ,de nem találtam.
2016. máj. 29. 14:06
 1/4 anonim válasza:

Shopline-on keress rá az angol címmel, én onnan szoktam ezeket rendelni.

Jane Austent és Brontët én is imádom, de egy elég jó felsőfokú nyelvvizsgával se nagyon merek nekiállni. :')

Ha tanácsolhatom, ne olyat olvass, amit magyarul már ismersz, mert így nem leszel rákényszerítve annyira az angol szövegértésre, és semmi értelme nem lesz az egésznek.

2016. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) megfogadom a tanácsaidat!
2016. máj. 29. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Bookdepository ingyen szállít Magyarországra. Megbízhatóak én már többször rendeltem tőlük.
2016. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Bookdepository tényleg jó, esetleg az awesomebooks, ha használtan is jók (olcsóbb nyilván).


Az elsőre meg ne hallgass. Ha felsőfokú nyelvvizsgával nem mer nekiállni teljesen normálisan olvasható klasszikusoknak, akkor valami hatalmas gond van a nyelvtudásával. Mondom ezt úgy, hogy nekem összesen az a középfokúm van, ami az érettségivel jött, de simán elolvastam pl. a Frankensteint, a Draculát, meg bármi mást, amihez kedvem van.

Aki tud angolul normálisan, nem csak makog (felsőfokkal szerintem elvárás...), annak el kell tudnia olvasni pl. Austent.

2016. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!