Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » CanadaHun oldalon hogy lehet...

CanadaHun oldalon hogy lehet témazárókat keresni?

Figyelt kérdés
Most regisztráltam erre az oldalra, és szeretnék 5.osztályos Témazárókat keresni, a CanadaHun-on. De ha valaki tud olyan oldalt mondani, ahol megtalálom ezeket, vagy esetlen feltölt nekem Matematika, Nyelvtan, Angol Témazárókat 5.osztályból, akkor azt is nagyon megköszönném. Előre is köszönöm. :)

2016. jún. 8. 16:30
 1/5 Tom Benko ***** válasza:
Év végén minek már?
2016. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha chrome-ot használod, akkor keresés ezen az oldalon menüpontba beírod mit keresel és kiadja
2016. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igaz, év végén vagyunk, és a fiam most lesz hatodikos, és nem hagy békén, hogy mutassak neki matematika, angol, és nyelvtan témazárókat, hogy tényleg jól megtanulta-e, de persze én jobban kíváncsi vagyok rá, hogy tanult-e rendesen, és akár az év elején tanultakra is emlékszik-e. Én a barátnőmtől hallottam, hogy ezen az oldalon lehet témazárókat keresni, és nem jöttem rá hogy kell.
2016. jún. 11. 08:51
 4/5 Tom Benko ***** válasza:
Én azt nem a témazárókkal vizsgálnám, mert azok csak egy-egy témát mérnek, hanem inkább egy feladatgyűjteménnyel. Ilyen van rengeteg, lehet rendelni, aztán hajrá.
2016. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogom nézni azt is
2016. jún. 13. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!