Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok mondani nekem a...

Mido23 kérdése:

Tudnátok mondani nekem a Csitt csitt c. könyvhöz hasonló könyveket? Amiben meg van ez a tipikus Folt karakter.

Figyelt kérdés
2016. jún. 18. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor én olvastam a sorozatot, ugyanez lejátszódott bennem is. S végül arra jutottam, hogy Folthoz nincs hasonló :) De tudok ajánlani pár könyvet, ami megközelíti:

J. L. Armentrout: Obszidián

Jamie McGuire: Gyönyörű sorscsapás

Simone Elkeles: Perfect Chemistry – Tökéletes kémia

Katie McGarry: Pushing the Limits – Feszülő húr

2016. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

A fentiekhez hozzácsapnám, még:

Brigid Kemmerer: Storm

Abbi Glines: Existence

Wendy Higgins: Angyali gonosz

(Kelly Creagh: Nevermore – Soha már)

Susan Ee: Angelfall – Angyalok bukása


ui.: a gyönyörű sorscsapás én fiatalkorúaknak nem ajánlom, mert egy nagyon torz férfi példát állít a fiatal lány elé (az agresszív cukormackó), persze a többi könyv férfi szereplői is inkább csak női fétishek, mint hús-vér karakterek, de azoknál nem ilyen beteg a torzulás.

2016. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utána fogok nézni mindnek. Ha esetleg valaki tud még írjon lécci :D
2016. jún. 24. 13:38
 4/5 anonim válasza:
Simone Elkelesnek még van a Tökéletes kémián kívül 2 könyve, ami ahhoz kapcsolódik. A vonzás szabályai, Láncreakció
2016. júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsófi Bond válasza:
Noah nem teljesen ilyen, de nekem akkor is úgy tűnik, hogy hasonlít a két könyv/fiú... :D Mara Dyer eszmélése :) én imádtam!
2016. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!