Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az én egy...

Mi a véleményetek az én egy fejezetes irományomról wattpadon?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon szeretek írni és ezután is fogok csak arra vagyok kíváncsi hogy mit csinálok jól és hogy mik a hibáim amin javítanom kéne.

Szóval ha valaki nagyon rossznak gondolja vagy hasonló az legyen szíves kulturáltan megfogalmazni a véleményét és ne primitív módon.

Ez csak egy rövid történet, ne várjatok tőle semmi világmegváltót :)



#történet #Wattpad #egy fejezet
2016. júl. 3. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Maga a történet és a karakterek olyan oké, de semmi extra, de ezt te is írtad, viszont azért a jövőben próbálkozz fantáziadúsabb történetekkel.

A stílusod jó, olvasmányos, viszont a központozásod hibás, példákon keresztül szemléltetem majd:

- Hagyd abba a butáskodást. - sóhajtok.

Ez így hibás, helyesen:

- Hagyd abba a butáskodást - sóhajtok.


És egy tanács... szerintem kezdőként írj inkább E/3-ban, mert sok kezdő író E/1-ben írja meg a regényét, aztán tele lesz kiszólásokkal, túlságosan azonosul a karakterrel, és a saját személyiségét írja bele... meg hasonló nyalánkságok.


Remélem, tudtam segíteni! :)

2016. júl. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RoseTyler ***** válasza:

Volt néhány helyesírási hibád, meg a már említett központozás.

Amúgy kedves kis történet, és olyan tipikusan animés. Én meg elfogult vagyok. ^^ Ezért nem kritizálom, főleg nem így éjjel fél kettő felé. Egyszerűen csak tetszett, szívesen olvastam. :)

2016. júl. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

alapvetően még jó is lehetne, de annyira irritáló a lány benne, hogy emiatt biztos nem olvasnám el emiatt, ha egy könyv lenne

a viselkedés alapján max 10 évesnek tippelném

többen nem nagyon tudok róla mondani, ahhoz kevés volt ez a részlet

2016. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
-emiatt :D
2016. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem megfogott. Nagyon tetszett :)
2016. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!