Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Minden nap szoktatok olvasni?...

Minden nap szoktatok olvasni? Hány darab könyvetek van? Mi az ami érdekel? Tudnátok valami irodalmi műt vagy szépművészeti könyvet ajánlani? De lehet más témájú is!

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, minden nap, maximum akkor marad ki, ha tényleg egész nap nincs időm vagy energiám. Nem tudom, hogy hány könyvem van (költözések, stb.), mostanában digitálisan olvasok (nem, nem érdekelnek a vélemények, nekem jólesi így). Sosem számoltam, becsülni nem tudok jól.


Az művet, nem műt, úgy a helyes.

Ajánlani nem hiszem, hogy tudok, engem leginkább a fantasy érdekel.

2016. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

- többnyire minden nap.

- rengeteg, plusz vagy 20 a gépemen (ez bővül)

- kaland, fantasy, vicces, és mostanság az erotikusra is rászoktam

2016. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Minden nap szoktatok olvasni?"

Teljesen változó. Ha épp meghalni sincs időm vagy nem találok olyat, ami érdekel, akkor kimarad. (Egészen szombatig, akkor jelenik meg a kedvenc mangám új része.)


"Hány darab könyvetek van?"

Nem számoltam. Becsülni sem tudom, de sok. Tudom, sznob vagyok, de én nagyon szeretem a nyomtatott könyveket (is).

A laptomon van egy fél könyvtár :D úgyhogy nagyon gondolkodom egy e-book olvasó beszerzésén.


"Mi az ami érdekel?"

Nagy általánosságban sötétebb hangvételű dolgok: egy kis horror, egy kis fantasy, most pl. Mary Shelly Frankensteinje várja a sorsát a párnám mellett.

Ezen kívül szoktam ismeretterjesztő dolgokat is olvasni: akvarisztika, kutyanevelés / rehabilitáció pozitív megerősítéssel (van egy mentett kutyám), kertészet, fényképészet.


"De lehet más témájú is!"

* Alessandro Baricco: Novecento, ami egy monológ. Rövidke, de annál nagyobbat "üt". (Ilyés Lénárd előadásában is nagyon ajánlott.)

* Neil Gaiman: Sandman. Mi jut eszedbe a képregény szó hallatán? Nem kifejezetten egy hatalmas irodalmi magasságokba szárnyaló, elgondolkodtató mű, ugye? No, a Sandman ékes példája annak, hogy képregénynek is lehet irodalmi értéke.

2016. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, Mary ShellEy a neve. :P
2016. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!