Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » HVS fanok! Dóriról és Kareszró...

HVS fanok! Dóriról és Kareszról lenne egy kérdésem. (? )

Figyelt kérdés
Mint legtöbbünk,én is azonnal beleszerettem a párosításba, azonban sajnálattal vettem tudomásul hogy a 7. részben nem sok szó volt erről. Ezért a ti véleményetekre lennék kíváncsi. Szerintetek mennyi ideig voltak még együtt, tehát hogy ti ezt hogy képzeltétek tovább..:) Előre is köszi :*

##Hűvösvölgyi suli ##HVS ##Kassai Dóra #Lantos Károly
2016. júl. 23. 20:35
 1/4 A kérdező kommentje:

*Szerintetek mennyi ideig voltak együtt

Itt ez csak egy példa volt, bármilyen véleményt mondhattok a párosról ;) minden jöhet!

2016. júl. 23. 20:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem írni egy folytatást, amiben még sokáig együtt vannak.:)
2016. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Norci66 válasza:
erről még nem gondolkodtam. De szerintem sokáig együtt vannak, az egyetem alatt is szeretik egymást, kitudja milyen gubancokkal de biztos történik valami velük egy idő után. Karesz tuti nem lesz Dóri férje, de több éves kapcsolatot gondoltam nekik. Karesz tílusa nagyon tetszik nekem laza, nemtörődöm, de mégi megvan benne a tehetség és nagyon aranyosnak, illedelmesnek találom , pont Dórihoz illő.Attilával is összeillettek de a távkapcsolat nem mindig működik, de eltudtam volna képzelni őket is még jóhány évig :D
2016. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem Kareszt régebb óta érdekli Dóri, legalább is a negyedik részben vannak erre utalások. Persze nem azt mondom, hogy Karesz az a fajta srác, aki titkoltan évekig szerelmes Dóriba, csupán szerintem régebb óta szimpi neki, hisz vajon miért vele kezdene el beszélgetni a magánéletéről.

Bevallom, eleinte nagyon sajnáltam, hogy az Attila-Dóri párosnak vége, és bár kissé lehetetlen, de azért romantikus volt az újbóli egymásra találásuk a 4. rész végén. Az 5. rész olvasása előtt hallottam spoilert, miszerint szakítanak, alig akartam elhinni, és azt hittem ezek után megutálom vagy csak üresnek érzem majd a történetet, de pont ellenkezőleg. Karesz titokzatos, és érdekes volt, igazából a való életben én is egy ilyen fiúba tudnék beleszeretni. Annyira szurkoltam azért, hogy összejöjjenek, alig vártam, hogy Kareszról újabb fura dolgok derüljenek ki.

A 7. rész nekem elég nagy csalódás volt, mert bár Zsófi sztorija is tetszett, engem Dóri élete jobban érdekelt volna az utolsó évben. Kicsit csalódtam ekkor a sorozatban, mert abban a pár fejezetben, amikor Dóri magáról beszélt, alig esett szó Kareszról, inkább Halmai kapott fontos szerepet.


Na, de lényeg. Szerintem a Dóri-Karesz páros remek, és bár szerintem se sírig tartó kapcsolat, azért kitarthatott egy pár évig. Sokkal inkább el tudom azt képzelni, hogy Dóri haragudott meg Kareszra, és ő szakított, mint fordítva.

2017. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!