Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikorra várható a Winds of...

Mikorra várható a Winds of Winter megjelenés?

Figyelt kérdés
Már lassan 6 éve várunk rá, nincsenek valami közelebbi infok arról, hogy mikor fog megjelenni a 6. tűz és jég dala könyv? Már nagyon pangok, hogy olvashassam.

2016. júl. 25. 16:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem tudni.
2016. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És ez kicsit nem nevetséges már, hogy eddig húzza?
2016. júl. 25. 20:09
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Vicc komolyan! Kib*szott azokkal is, akik előbb olvasnák és utána néznék a sorozatot. Mondjuk én csak olvasnám, de ennyi idő után már eléggé megfakultak az emlékeim, lehet mire megjelenik már egyáltalán nem is fog érdekelni az egész.
2016. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Majd nekem is újra kell olvasnom pár dolgot, mert sok mindenre nem emlékszem, és a legrosszabb az egészben, hogy ez nem az utolsó kötet lesz tehát utána még borítékolható ennyi, ha nem több idő :)
2016. júl. 26. 20:45
 5/23 anonim ***** válasza:
Martin finoman szólva is elk*rvult,ellustult(már bocsánat a kifejezésért) a pénz miatt amit a sorozat miatt kap.Szerintem már annyira nem is érdekli az egész :(
2016. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Közben írt egy másik könyvet, ami most jelent meg... :D

Nem biztos, hogy könyv, lehet hogy csak egy novella vagy valami rövid iromány, de hát látod, nem azzal foglalkozik, amivel "kellene" neki.

2016. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én már csak arra tudok gondolni, hogy elveszítette az érdeklődését a történetben és ímmel-ámmal írja már csak. Valószínűleg hasonló lesz, mint a sorozatban volt, de azért mégis különböző, és leírott formában valószínűleg jobb is, nagyon remélem, hogy idén de legkésőbb jövő év elején kijön.
2016. júl. 27. 23:20
 8/23 anonim ***** válasza:
Mához 2 évre biztos vagyok benne hogy ott lesz majd már a polcodon, akár ki is olvasva.
2016. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
2 évre, akkor csak 7 évet vártam rá :D
2016. júl. 28. 12:56
 10/23 anonim ***** válasza:
Martin nem egy könyvíró rabszolga/robot, majd megjelenik a könyv, amikor úgy látja, hogy sikerült befejeznie. Ha egy félkész fércművet adna ki a kezei közül, akkor az lenne a probléma.
2016. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!