Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol a legolcsóbb a Harry...

Hol a legolcsóbb a Harry Potter első része ANGOLUL?

Figyelt kérdés
Melyik könyvesboltban, vagy webáruházban lehet a legolcsóbban hozzájutni a könyvhöz angolul?
2016. aug. 7. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a legolcsóbb-e, de garantáltan angol: [link]

A kiszállítás ingyenes, de eltart egy darabig. A legutóbbi rendelésem majdnem három hétre jött meg.

2016. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Ingyenes, csak épp "hozzácsapja" a könyv eredeti árához, ami amúgy máshol a szállítási költség lenne.

Amazonon (angolon, uk) a könyv 15 font, szállítás lenne mondjuk 6-8 font körül.

Itt meg 23 font körül van, lényegében ugyanaz.

Én amazonról rendeltem múltkor könyvet, itt volt 4 munkanap alatt (pénteken este rendeltem, szerdán jött meg a kövektező héten).

Lehet csak véletlen volt, nem tudom. De ahogy nézem az árakat, jóval drágábbak a könyvek a bookdepository-on.

2016. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csapja hozzá, csak máshogy áraz. Valami még olcsóbb is, mint Amazonon. Ez akkor pont nem. Ezért jó mindkettőt szemmel tartani. Amit én szoktam rendelni, az plusz-mínusz 100 forinttal ugyanannyiba szokott kerülni és legalább három kötetes tétel kell, hogy az amazon elengedje a postaköltséget és még sokszor így is csak egyenlőre jön ki.
2016. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!