Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Merengőn kívül ismertek...

A Merengőn kívül ismertek más, hasonló oldalt?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon szeretem a merit, és sokszor töltök fel, és sok történetet olvasok ott, de van pár dolog, ami nem tetszik benne, például a háttér szerintem zavaró, amikor olvasok. Amúgy pedig a célközönség sem mindig megfelelő, hiába, hogy most már nem csak Harry Potter fanfic-ekkel foglalkozik, az original történeteknek még mindig nincs túl nagy divatja (én legalábbis úgy vettem észre).

Szóval van még olyan oldal, ahová saját történetet lehet feltölteni, és elég nagy a látogatottsága ahhoz, hogy olvassák is?


2016. aug. 10. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Karcolat, van valami animés oldal aminek szintén van olyan részlege, ami nem fanfiction.
2016. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Itt sok minden található,nemcsak anime fanfiction.anime-fanfiction.hu/fanfiction
2016. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!