Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti mit olvasnátok szívesen...

Ti mit olvasnátok szívesen egy szerelmes történetben?

Figyelt kérdés
Mi keltené fel az érdeklődéseteket? Szerintetek mi tenné élvezhetővé a szerelmes sztorikat? (Mondjuk egy gazdag de kedves, azonban emberi kapcsolatoktól félő fiatal lány és egy szegény, de hősszerelmes és kitartó fiú kialakuló kapcsolatában mi lenne különleges? Vagy akár klisés, de te szívesen olvasnád.)

2016. aug. 11. 17:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

# 10:


6-os vagyok, örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel. :)

2016. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 RoseTyler ***** válasza:
Szeretem, amikor pl. a klisék ki vannak forgatva, vagy amikor nem klasszikusan kell hódítania a férfinak (vagy a nőnek). Vagy ha indulásként bedobod őket egy extrém helyzetbe, aztán utána egymásra lesznek utalva valamiben, ami miatt együtt kell működniük, és emellett zúgnak egymásba, ráadásul úgy, hogy ez közel sem állt szándékukban. Na, az már egészen leköt. Ha mellé még alaposan szívatják is egymást, az se rossz ám. Persze, bőven húszon felüli főhősökkel az igazi.
2016. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek.
2016. aug. 11. 22:34
 14/18 anonim válasza:
Úgy tudom, Miquel is ír. Vagy tévedek?
2016. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem tévedsz, csak én a reneszánszba szoktam belemerülni.
2016. aug. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne legyen giccs- és nyáltenger. Legyen igényesen megírva, és ne sablon sztorira épüljön, pl. a gazdag pasi + félénk, szegény lány története már eléggé elcsépelt. Ha van valami különleges a történetben, akkor viszont szívesen elolvasnám.
2016. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem most egy film jutott eszembe: Sid és Nancy. Az ő történetük tetszett eddig a legjobban "szerelmes" történetként. Ilyesmit szívesen olvasnék regényben is. Ha valaki ismer ilyet, kérlek szóljon! :)
2016. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Engem alapvetően a 2. esély sztorik érdekelnek... egyik fél nagyot hibázott (nem megcsalás mondjuk, az elcsépelt), azt megpróbálja helyrehozni.

De pl. ami még szimpatikus:

- a lány nem egy agyatlan liba, főleg nem olyan, akiről minden 2. sorban le van írva, hogy milyen okos, közben meg iszonyat hülye döntéseket hoz

- a pasas nem azzal mutatja ki azt, hogy szereti a lányt, hogy féltékenykedik

- társadalomkritika pl. ilyen szegény vs. gazdag sztorikban nagyon szokott érdekelni... pl. tökre szeretek arról olvasni, hogy miért tiltják egymástól őket, mi van ennek igazából a hátterében

2017. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!