Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mire számítsak, ha összefirkál...

Mire számítsak, ha összefirkáltam egy könyvtári könyvet?

Figyelt kérdés
Vállalom, visszaviszem, elmondom meg minden, csak kíváncsi vagyok, hogy kártérítést kell-e fizetnem vagy mi lesz. :) amikor egy haveromhoz mentőt kellett hívnom, előtte valaki mást kellett felhívnom, mert nem tudtam a címét, és az illető lediktálta. Gondolkodás nélkül a könyvet vettem elő, és abba írtam bele az első oldalra. Sajnos. :(
2016. aug. 25. 01:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, Kp-i Szabó Ervin Könyvtárról van szó.
2016. aug. 25. 01:43
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmire. Az emberek jelentős része összefirkálja a könyvet, aláhúzogat benne dolgokat stb. Amúgy sem tudják bebizonyítani, hogy te csináltad, nem fogják a könyveket nézegetni. Beviszed, odaadod és kész, ne parázz ezen.
2016. aug. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz. Legrosszabb esetben szerintem megértőek lesznek, ha elmagyarázod, miért tetted. Attól még nem lesz olvashatatlan a könyv. :)
2016. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valaki az ötös lottó számait irja bele mindegyik tele van rajzolva. undoritó gusztustalan ahogy a könyvtári könyvekkel bánnak
2016. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soroljam, miket láttam én már könyvtári könyvekbe írva? :) FSZEK KK-ban amúgy is automatikus könyvvisszavétel van, bedobod egy dobozba, a gép leolvassa az adatokat és jelzi, hogy melyik könyvet adtad vissza, ennyi. Később viszik csak el a könyvtárosok, ha meg is nézik, nem tudják azonosítani, te írtál-e bele, vagy régebbi. Egy cím nem valószínű, hogy tönkretette volna az egész könyvet (olyat kölcsönzésre ki sem adnak, ahol ez valódi probléma lenne), szóval semmi gáz. Esetleg próbáld áthúzni, kisatírozni, hibajavítózni, hogy ne lehessen elolvasni. Név/cím/telefonszám jobb, ha nem marad könyvtári könyvben, még a végén valaki felkeresi az illetőt, de még ez is extremitás.
2016. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Visszavittem, és bevallom, nem szóltam semmit. Remélem, nem keresik fel a haverom, mert nekem eszembe sem jutott átsatírozni a címet. :D
2016. aug. 25. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!