Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miről szól a Hullócsillag...

Miről szól a Hullócsillag dalszövege? (Bexi sorozat)

Figyelt kérdés
Nagyon béna vagyok, de én nem értem.Főleg azt a részt mikor mondja a Márk a Bekinek, hogy nehéz lesz olyan lányt találni aki repül a felhőkön és mosolyog azon hogy Hullócsillag.Meg mikor Beki megmutatja Körtének a dalt azt mondja hogy róluk(vagyis Márkról meg Bekiről szól).De én nem értem hogy hogyan.Valaki segítene??Köszönöm #forevermárker

2016. aug. 27. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Hullócsillag azt jelenti, hogy Márk milyen hirtelen pofára esett. #forevermárker
2016. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)#forevermárker
2016. aug. 28. 19:26
 3/3 anonim válasza:

igen, az egész pop/rock hogy amíg a műsor szereplői nem esnek ki, addig teljesen sztárnak vannak beállítva, utána meg még akkor is (az esetek 99% ában)ha megnyerik, mint a hullócsillag lehullanak, eltűnnek a süllyesztőbe.


"ki marad mellettem, ha kiég


a fény? Ha kiég a fény, ami eddig ragyogott?" Miután már nincs ott az a "fény és ragyogás" amit pár hétig kapnak, már senki nem marad mellettük, nincs több címlap, tv ben szereplés, stb. ami elég éles váltás miután hetekig sztárnak képzelted magad.


"A lámpákat leoltották rég" - Nagy Márk elbukta a műsort, utána hetekig senki sem kereste nagyon, már nem ő volt a középpontban,2 a műsor lámpáit oltották le" úgy pedig már senkit sem érdékelt


"Nem láthat senki. Nem láthat senki a színpadon túl."

- szerintem kicsit az is hogy eltűnt a felhajtás, ha nincs ott a pop/rock színpada már senki sem látja

- azonkívül az is hogy az egész műsor mű, előre meg van beszélve hogy mit kell mondjanak egy interjúnál stb. , a színpadon túl pedig minden más (mivel a színpadon, vagyis ahol látják őket el kell "játszák" hogy van köztük valami közbe nincs) de azt már nem mutatják, nem láthatja senki

2020. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!