Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki olvasta a Mérgező szülők...

Ki olvasta a Mérgező szülők c. könyvet?

Figyelt kérdés

Nektek mennyire segített?


A felénél járok, de nagyon tetszik. Hasznosnak tartom és baromi jó érzés hogy végre valaki leírta amit érzek és mégis nekem volt igazam.



2016. aug. 28. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam, de alaposan csak az első felét, a második fele számomra nem annyira tűnt hasznosnak/érdekesnek (a gyakorlati tanácsok). Az esetleírások nagyon informatívak és találóak, de mivel nem éreztem olyan mértékben érintettnek magamat, ezért nem tudom megmondani, segített-e abban, hogy átértelmezzem a szüleimmel való viszonyomat.
2016. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én is olvastam ezt a könyvet. Nekem az első fele tetszett jobban, azzal tudtam azonosulni.

Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2016. aug. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megvan, elolvastam, bizonyos részeit többször is. Ahogy a Mennyei próféciában leírt felismerések egyik lényegi pontja, hogy minden energia, minden energiából áll és az emberek sajnos nem tanulták meg az energiát felvenni az univerzumtól, hanem egymástól próbálják, így könnyen beazonosítható, hogy a "de hát én a javadat" akarom modell a szülők részéről tudattalanul, de egy "energiavámpír" megbyilvánulás. Hátmég ha érzelmi zsarolással is párosul, akkor a gyerek, akinek a szülők voltak az etalonok simán lelkifurdalást fog érezni minden miatt, amit ami szembe megy a szülői elvárással. Ezek olyan szinten a lelkünkbe égnek, hogy sajnos néha még a szülők halála után is kihatnak az egyén életére. És ez a könyv nagyin jól szemlélteti ezt. Hogy a szülők néha tudattalanul mennyire bele tudnak tenyerelni a gyerekük lelkébe. Szerintem ez kötet kellene hogy legyen kötelező olvasmány és több haszna lenne, mint sok lexikális adatnak.
2016. aug. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!