Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen konyvet vagy barmilyen...

Milyen konyvet vagy barmilyen ezzel kapcsolatos ajandekot adnatok egy sokat olvasott, irodalom es verskedvelo embernek?

Figyelt kérdés
Vannak valogatasok es orok darabok, de ugy gondolom ezekkel az illeto rendelkezik. Olyan tippeket varok, aminek pl Ti is orulnetek, ha ajandekba kapntok ugy, hogy egyebkent van mar egy fel konyvatatok:) Ritkasagok, beszerzesi helyek, ilyesmi!
2016. szept. 4. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Az illusztrált Harry Potter pl igazán különleges könyv, még ha nem is ritkaság. Igen, mese, és igen, bátran ajánlom felnőttnek is.

Az illusztrált kiadás pedig úgy is megfér a polcon, ha már ott van a másik is.


de persze kerettől függ, mert lehet az ajándék egy e-reader is, illetve egy egyedi könyvjelző, vagy könyvborító is. utóbbi kettő lehet igazán személyes is.

2016. szept. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ritkaságnál az a baj, hogy az illető ízlése megint fontos. Egy illusztrált HP-sorozat, ami az első mondott, tényleg gyönyörű ajándék, de én a falnak mennék, ha ilyet kapnék, akkor már inkább egy x+1. pulcsi.

Ha van kedvenc szerzője, érdemes lehet tőle egy különleges, egyedi kiadást beszerezni, legújabb kiadást, valami drágább kiegészítő albumot, illusztrált kiadást, gyűjteményes kötetet (más szerzőkkel akár), ha van ilyen. Ha nincs, marad a könyvutalvány, bár az személytelen.


Személy szerint, ha könyvet, vagy könyvvel kapcsoltos dolgot szeretnék, én meg szoktam mondani. Ha tényleg sok könyve van az embernek, akkor is akad egy-egy rég vágyott darab. (Emiatt ha könyvet veszek, akkor ismerem az illetőt, és tudom, hogy örülne neki.)


Ha túl sok könyve van az illetőnek, de kevés a hely, ajánld fel, hogy készítesz neki polcokat. :) (Ez a családunkban gyakori ajándék, életreszóló élmény.)

2016. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:) Bejarok par konyvesboltot es antikvariumot..
2016. szept. 6. 07:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha bejáratos vagy hozzá, esetleg érdemes lenne átnézni, hátha van olyan, egy bizonyos kategóriából ami több részes, vagy vannak hozzá kapcsolódó könyvek és neki nincsen meg ! - illetve, ha van kedvenc írója, hátha egy - egy könyve nincsen meg neki. Esetleg puhatolózz, hogy mire vágyik, hátha elszólja magát! :)
2016. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!